Zapewnienie prelegentów na konferencjach dotyczących rodzinnej pieczy zastępczej.
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00583032
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00583032/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-11-07 10:22
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0467d2fd-72a5-478a-a314-92964c0ffec1
- Identyfikator
- 8133485443
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00583032 z dnia 2024-11-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zapewnienie prelegentów na konferencjach dotyczących rodzinnej pieczy zastępczej.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 180193953
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Hetmańska 9
1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 35-045
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@rops.rzeszow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.rops.rzeszow.pl/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zapewnienie prelegentów na konferencjach dotyczących rodzinnej pieczy zastępczej.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0467d2fd-72a5-478a-a314-92964c0ffec1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00583032
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00053597/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.18 Usługa polegająca na zapewnieniu prelegentów/osób prowadzących warsztaty i spotkania informacyjno-edukacyjne upowszechniające ideę rodzicielstwa zastępczego w ramach projektu PZ
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt: „Zwiększenie dostępu do usług wspierających funkcjonowanie dzieci, młodzieży, rodzin biologicznych i pieczy zastępczej”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00552068
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Podstawa prawna: art. 305 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych. W uprzednio prowadzonym postępowaniu nr OZP.261.54.2024.PR dla części I postępowania pn. Zapewnienie prelegentów na konferencjach dotyczących rodzinnej pieczy zastępczej, które było prowadzone w trybie podstawowym bez możliwości prowadzenia negocjacji, nie złożono żadnej oferty.
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2024 r., poz. 1320) oraz aktów wykonawczych wydanych na jej podstawie. Do czynności podejmowanych przez Zamawiającego i Wykonawcy w postępowaniu o udzielenie zamówienia oraz do umów w sprawach zamówień publicznych stosuje się przepisy ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. - Kodeks cywilny (tj. Dz. U. z 2022 poz. 1360 ze zm.), jeżeli przepisy ustawy Prawo zamówień publicznych nie stanowią inaczej.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OZP.261.65.2024.PR
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 8800,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zapewnieniu udziału prelegentów na konferencjach dotyczących rodzinnej pieczy zastępczej w związku z realizacją projektu niekonkurencyjnego pn. „Zwiększenie dostępu do usług wspierających funkcjonowanie dzieci, młodzieży, rodzin biologicznych i pieczy zastępczej” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027, Priorytet FEPK.07 Kapitał ludzki gotowy do zmian, Działanie 7.19 Integracja społeczna.
Wykonawca jest zobowiązany zapewnić do realizacji zamówienia 4 prelegentów na każdą konferencję dotyczącą rodzinnej pieczy zastępczej (dwie konferencje w trakcie trwania umowy po 6 godzin każda), którzy będą autorytetami i czołowymi przedstawicielami w swojej dziedzinie reprezentującymi różne środowiska.
Minimalny zakres programowy, kwestie organizacyjne, techniczne, czas trwania, informacje dotyczące materiałów, jak i wymagań, co do osób skierowanych do realizacji zamówienia, zostały szczegółowo opisane w Załączniku nr 1 do Zaproszenia do negocjacji, z którym każdy Wykonawca ma obowiązek się zapoznać.
Opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do Zaproszenia i załączniku nr 2 do Zaproszenia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80590000-6 - Usługi seminaryjne
80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Fundacja Wielkie Serce dla Dzieci
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6842645700
7.3.3) Ulica: Kopalniana 2
7.3.4) Miejscowość: Krosno
7.3.5) Kod pocztowy: 38-400
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 8200,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
| 2024-11-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |