Rekonstrukcja ścian fundamentowych budynku poobozowego - Blok nr III

MUZEUM STUTTHOF W SZTUTOWIE. NIEMIECKI NAZISTOWSKI OBÓZ KONCENTRACYJNY I ZAGŁADY (1939-1945)

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00583124
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00583124/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-11-07 10:40
Lokalizacja
Sztutowo, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-081b7e84-16f7-42b0-8a8b-a3cf759077f1
Identyfikator
5781036000
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty muroweRoboty rozbiórkoweRoboty ciesielskie

Wykonawcy

1 przyznane

TOMASZ SZARAFINSkórcz, PL · lot 0
683 069,28 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00583124 z dnia 2024-11-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rekonstrukcja ścian fundamentowych budynku poobozowego - Blok nr III

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MUZEUM STUTTHOF W SZTUTOWIE. NIEMIECKI NAZISTOWSKI OBÓZ KONCENTRACYJNY I ZAGŁADY (1939-1945)

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000276110

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Muzealna 6

1.5.2.) Miejscowość: Sztutowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 82-110

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.7.) Numer telefonu: 552478353

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@stutthof.org

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: stutthof.org

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://stutthof.ezamawiajacy.pl/pn/stutthof/demand/176372/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rekonstrukcja ścian fundamentowych budynku poobozowego - Blok nr III

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-081b7e84-16f7-42b0-8a8b-a3cf759077f1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00583124

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00245985/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Rekonstrukcja ścian fundamentowych budynku poobozowego -Blok nr III

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00522092

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DA.261.4.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 607173,59 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana dotycząca zadania pn.: „Rekonstrukcja ścian fundamentowych budynku poobozowego- Blok nr III” polegająca na wyremontowaniu /rekonstrukcji ścian fundamentowych w budynku poobozowym Blok nr III , znajdującego się na terenie Muzeum Stutthof w Sztutowie, działka ewidencyjna nr 414/4 obręb Sztutowo.

2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w:
2.1. Załączniku nr 6 do SWZ: dokumentacji projektowej na którą składa się:
2.1.1. Projekt budowlany - załącznik nr 6a do SWZ,
UWAGA! W projekcie budowlanym w pkt. 10 Roboty ziemne i wykończeniowe istnieje zapis „Powierzchnie pomiędzy ścianami fundamentowymi obsypać 10-centymetrową warstwą kamienia…” Zamawiający dopuszcza ułożenie kruszywa płukanego na grubości 5 centymetrów- zgodnie z poz. 19 przedmiaru robót budowlanych.
2.1.2. Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót - załącznik nr 6b do SWZ,
2.1.3. Decyzja Starosty Nowodworskiego nr 205/2014 z dnia 09.07.2014 r. dotycząca zatwierdzenia projektu budowlanego i udzielenia pozwolenia na wykonanie robót budowlanych – załącznik nr 6c do SWZ, pozostaje nadal aktualna gdyż, na jej podstawie rozpoczęto roboty i nie przerwano ich na okres dłuższy niż 3 lata, ostatni wpis w dzienniku budowy z dnia 10.08.2023 r.
2.1.4. Przedmiar robót budowlanych - załącznik nr 6d do SWZ
2.2. Załączniku nr 2 do SWZ: wzór umowy.

3. UWAGA! Powyższa dokumentacja uwzględnia również rekonstrukcje ścian fundamentowych budynku poobozowego „Szpital obozowy”, Wykonawca nie realizuje tego zadania.

4. Prace będą prowadzone pod ścisłym nadzorem archeologa, którego zapewni Zamawiający.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45262520-2 - Roboty murowe

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45422000-1 - Roboty ciesielskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 683069,28 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 699870,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 683069,28 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiebiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe "SZARAFIN" Tomasz Szarafin

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 192071347

7.3.3) Ulica: Spacerowa

7.3.4) Miejscowość: Skórcz

7.3.5) Kod pocztowy: 83-220

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Roboty budowlane, roboty murowe, roboty ciesielskie,

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 683069,28 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-12-18
2024-11-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane