Przetarg nieograniczony na dostawę sprzętu do krioablacji balonowej ujść żył płucnych z użyczeniem kriokonsoli
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Białymstoku im. Mariana Zyndrama-Kościałkowskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 438791-2024
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2024-07-22
- Wartość
- 1 549 200 PLN
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5422513061
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Materiały medyczneUrządzenia medyczne
Wykonawcy
1 przyznane
BOSTON SCIENTIFIC POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0001
1 549 200 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.