Przetarg nieograniczony PN/18PL/12/2023 na dostawy produktów leczniczych i wyrobów medycznych
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Zakaźny w Warszawie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 439890-2024
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2024-07-22
- Wartość
- 1 380 520,25 PLN
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5272153938
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Produkty farmaceutyczne
Wykonawcy
8 przyznanych
Bialmed sp. z o.o. ul. Kazimierzowska 46/48/35, 02-546Warszawa, PL · lot LOT-0001
972 334,25 PLNURTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot LOT-0002
73 094,4 PLN"MAGA-HERBA" JANUSZ OLSZÓWKA SPÓŁKA JAWNABłonie, PL · lot LOT-0003
94 953,6 PLNINSTYTUT BIOTECHNOLOGII SUROWIC I SZCZEPIONEK BIOMED SPÓŁKA AKCYJNA - SKRÓT FIRMY IBSS BIOMED S.A.Kraków, PL · lot LOT-0004
42 228 PLNBAXTER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0006
5810,4 PLNSALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL · lot LOT-0008
142 808,4 PLNNEUCA SPÓŁKA AKCYJNAToruń, PL · lot LOT-0009
27 540 PLNBialmed sp. z o.o. ul. Kazimierzowska 46/48/35, 02-546Warszawa, PL · lot LOT-0010
21 751,2 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.