Niniejsze postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonym o jakim stanowi art. 132 i nast. ustawy z 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych zwanej dalej „ustawą PZP”
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. Prof. A. Grucy CMKP
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 457383-2024
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2024-07-30
- Wartość
- 14 688 069,04 PLN
- Lokalizacja
- Otwock, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5321662948
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Implanty ortopedyczneProtezy ortopedyczne
Wykonawcy
13 przyznanych
STRYKER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0007
448 295,04 PLNSTRYKER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0018
4 693 140 PLNSTRYKER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0019
5 147 172 PLNSTRYKER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0020
507 610,8 PLNSTRYKER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0021
409 536 PLNSTRYKER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0022
331 128 PLNSTRYKER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0023
70 524 PLNSTRYKER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0024
912 632,4 PLNSTRYKER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0025
105 516 PLNSTRYKER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0026
28 350 PLNSTRYKER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0026
28 350 PLNSTRYKER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0032
1 969 596 PLNHERAEUS MEDICAL POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL · lot LOT-0036
63 568,8 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.