Wyposażenie Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w meble do pokoi hotelowych
Szkolne Schronisko Młodzieżowe
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00583677
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00583677/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-11-07 12:12
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-871ceda3-9852-4938-9aa1-0f4437fe33bd
- Identyfikator
- 6771542340
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00583677 z dnia 2024-11-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Wyposażenie Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w meble do pokoi hotelowych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkolne Schronisko Młodzieżowe
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000970307
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Grochowa 21
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 30-731
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: krakow@ssm.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ssm.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-871ceda3-9852-4938-9aa1-0f4437fe33bd1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wyposażenie Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w meble do pokoi hotelowych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-871ceda3-9852-4938-9aa1-0f4437fe33bd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00583677
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00534206/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Wyposażenie Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Krakowie w meble do pokoi hotelowych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00534528
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SSM-271-3/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: Wyposażenie Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w meble do pokoi hotelowych. SSM zlokalizowany jest pod adresem: 30-731 Kraków, ul. Grochowa 21.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje swym zakresem: dostawę z transportem (na koszt, ryzyko i odpowiedzialność Wykonawcy) mebli wskazanych w niniejszej SWZ i załącznikach do niej w miejsce realizacji zamówienia, tj. do Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Krakowie ul. Grochowa 21 (transport, rozładunek, wniesienie do wskazanych przez Zamawiającego pomieszczeń w SSM) oraz złożenie mebli tego wymagających
3. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymogi norm, być dopuszczony do obrotu na terenie Polski, posiadać aktualne certyfikaty bezpieczeństwa, atesty, świadectwa jakości i spełniać wszelkie wymogi norm określonych obowiązującym prawem.
4. Wszystkie elementy zamówienia wymagające montażu lub złożenia, muszą być złożone i zamontowane przez Wykonawcę we wskazanym przez Zamawiającego miejscu
4.5.3.) Główny kod CPV: 39100000-3 - Meble
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39141300-5 - Szafy
39141100-3 - Regały
39143122-7 - Komody
39143123-4 - Stoliki nocne
38622000-1 - Lustra
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 11
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 11
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 141450,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 503087,22 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 146247,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Salon Krzeseł i Mebli Biurowych P.P.H.U. EURO-STYL s.c.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8133358294
7.3.4) Miejscowość: Rzeszów
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 146247,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 15 dni
| 2024-11-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |