Przebudowa drogi gminnej nr 106391B w miejscowości Kruszewo-Brodowo
Gmina Sokoły
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00583681
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00583681/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-11-07 12:12
- Lokalizacja
- Sokoły, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-955e77bf-683c-44c1-b184-a309c7c5d07a
- Identyfikator
- 7221519193
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00583681 z dnia 2024-11-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej nr 106391B w miejscowości Kruszewo-Brodowo
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sokoły
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450670226
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek Mickiewicza 10
1.5.2.) Miejscowość: Sokoły
1.5.3.) Kod pocztowy: 18-218
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.7.) Numer telefonu: (86) 4763010, 519412532
1.5.8.) Numer faksu: (86) 2194164
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@sokoly.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://sokoly.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ug-sokoly-wrotapodlasia.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej nr 106391B w miejscowości Kruszewo-Brodowo2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-955e77bf-683c-44c1-b184-a309c7c5d07a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00583681
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00064267/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Przebudowa drogi gminnej nr 106391B w miejscowości Kruszewo-Brodowo
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00487124
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RG.271.36.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 348853,65 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej nr 106391B w miejscowości Kruszewo-Brodowo. Zamówienie obejmuje wykonanie dokumentacji projektowej oraz wykonanie robót budowlanych na podstawie opracowanej dokumentacji. Inwestycja realizowana jest w formule zaprojektuj – wybuduj.
Charakterystyczne parametry określające wielkość obiektu:
-klasa drogi D, Vp=30 km/h, obciążenie ruchem KR2,
-długość proj. odcinka ok. 0,310 km,
-odcinek trasowy,
-szerokość pasa ruchu 2,50m,
-nawierzchnia bitumiczna,
-pobocze z mieszanki niezwiązanej 0-31,50 mm z kruszywa C50/30 gr. 15 cm o szerokości od 1,00 m po stronie prawej i lewej.
2.Zamówienie obejmuje:
a)opracowanie koncepcji przebudowy drogi wraz z warstwami konstrukcyjnymi i zaakceptowanie przez Zamawiającego;
b)wykonanie dokumentacji projektowej zgodnie z wymaganiami określonymi w programie funkcjonalno-użytkowym (PFU);
c)opracowanie wszystkich niezbędnych materiałów do uzyskania decyzji administracyjnych, postanowień, uzgodnień, opinii itp.;
d)uzyskanie wszystkich niezbędnych decyzji administracyjnych, postanowień, opinii i uzgodnień umożliwiających wykonanie zadania;
e)przebudowa drogi gminnej nr 106391B w miejscowości Kruszewo-Brodowo zgodnie z opracowaną dokumentacją projektową i uzyskaną decyzją o pozwoleniu na budowę/zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej;
f)spełnienie wymagań określonych w wydanych decyzjach administracyjnych;
g)wykonanie wszelkich robót wynikających z konieczności połączenia przebudowanego odcinka drogi gminnej do istniejącego układu komunikacyjnego (drogowego) wraz ze zmianą organizacji ruchu wynikającą z przyjętych rozwiązań;
h)doprowadzenie dróg publicznych użytkowanych przez Wykonawcę w czasie budowy do stanu sprzed rozpoczęcia budowy, zgodnie z ustaleniami poczynionymi z Zarządcami dróg;
i)opracowanie dokumentacji powykonawczej, w tym inwentaryzacji geodezyjnej (w 2 egz.);
j)przygotowanie wniosku do skutecznego zgłoszenia o zakończeniu budowy lub decyzji o pozwoleniu na użytkowanie, w przypadku konieczności jej uzyskania.
3.W cenie ryczałtowej Wykonawca powinien również uwzględnić:
a)Zagospodarowanie materiałów z rozbiórki zgodnie z ustawą o odpadach.
b)Opracowanie i zatwierdzenie projektu czasowej organizacji ruchu na czas prowadzenia robót wraz z wykonaniem oznakowania zgodnie z zatwierdzonym projektem, jego utrzymanie i demontaż.
c)Organizację terenu i zaplecza budowy w uzgodnieniu z Zamawiającym i właścicielem danego terenu.
d)Utrzymanie objazdów tymczasowych wraz z dojazdami w okresie technologicznych przerw w wykonywaniu robót.
Zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Pzp w sytuacji, gdyby w dokumentacji dotyczącej postępowania, zawarto odniesienia do norm, ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 ustawy Pzp a takim odniesieniom nie towarzyszyło wyrażenie „lub równoważne”, to Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym w każdej takiej normie, ocenie technicznej, aprobacie, specyfikacji technicznej, systemowi referencji technicznych.
W związku z powyższym należy przyjąć, że każdej: normie, ocenie technicznej, aprobacie, specyfikacji technicznej, systemowi referencji technicznych występujących w opisie przedmiotu zamówienia towarzyszą wyrazy „lub równoważne”.
Inwestycja dofinansowana jest ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 393281,25 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 393281,25 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 393281,25 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: STRABAG Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5210421928
7.3.3) Ulica: Parzniewska 10
7.3.4) Miejscowość: Pruszków
7.3.5) Kod pocztowy: 05-800
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Wykonawca zamierza powierzyć wykonanie części zamówienia w zakresie:
a) opracowania dokumentacji projektowej dla firmy Projektowanie i Nadzór Budowlany Dróg i Mostów Zbigniew Radziszewski, ul. Parkowa 2a, 18-230 Ciechanowiec
b) wszystkich robót z wyłączeniem robót bitumicznych - podwykonawcy na danym etapie postępowania nie są znani
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 393281,25 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 11 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-11-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |