Wykonanie usługi pn.: "Dokumentacja projektowo-kosztorysowa docelowego zagospodarowania terenu Politechniki Morskiej w Szczecinie
Politechnika Morska w Szczecinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00583731
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00583731/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-11-07 12:20
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-78d48e12-05c7-4732-a7b3-a2d47cc7c545
- Identyfikator
- 8510006388
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00583731 z dnia 2024-11-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie usługi pn.: "Dokumentacja projektowo-kosztorysowa docelowego zagospodarowania terenu Politechniki Morskiej w Szczecinie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Politechnika Morska w Szczecinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000145129
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wały Chrobrego 1-2
1.5.2.) Miejscowość: Szczecin
1.5.3.) Kod pocztowy: 70-500
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ar@pm.szczecin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pm.szczecin.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie usługi pn.: "Dokumentacja projektowo-kosztorysowa docelowego zagospodarowania terenu Politechniki Morskiej w Szczecinie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-78d48e12-05c7-4732-a7b3-a2d47cc7c545
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00583731
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00398913/17/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.10 Dokumentacja projektowo-kosztorysowa docelowego zagospodarowania terenu Politechniki Morskiej w Szczecinie przy ul. Willowej 2
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie wpłynęła żadna oferta.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AR/262-25/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 24390,24 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres usług objętych zamówieniem obejmuje:
Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla następującego zakresu prac:
1) Przebudowa podjazdu na górne boisko asfaltowe
2) Modernizacja - odnowienie nawierzchni górnego boiska asfaltowego
3) Utwardzenie na cele ogródka gastronomicznego, z doprowadzeniem uzbrojenia podziemnego
Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany jest w ust. 2-8 poniżej, a także w załącznikach do niniejszego OPZ.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia
2.1. Przedmiotem zamówienia jest: wykonanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej w ramach zagospodarowania działki przy ul. Willowej 2 w Szczecinie dla następującego zakresu planowanych prac:
Rozbiórki obiektów kolidujących
Wykonanie projektu zagospodarowania terenu działki nr 4/14 obręb Nad Odrą 18, Szczecin od ul. Willowej. W ramach planowanego zagospodarowania terenu należy między innymi zaprojektować:
o Przebudowa podjazdu na górne boisko asfaltowe
o Modernizacja - odnowienie nawierzchni górnego boiska asfaltowego
o Utwardzenie na cele ogródka gastronomicznego, z doprowadzeniem uzbrojenia podziemnego
4.5.3.) Główny kod CPV: 71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRACOWNIA PROJEKTOWA RODES
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8512200930
7.3.3) Ulica: Chopina 6a/5
7.3.4) Miejscowość: Szczecin
7.3.5) Kod pocztowy: 71-450
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 26500,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni
| 2024-11-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |