„Poprawa bezpieczeństwa drogowego na terenie Gminy Przemków poprzez uzupełnienie energooszczędnego oświetlenia ulicznego”.

GMINA PRZEMKÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00583767
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00583767/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-11-07 12:26
Lokalizacja
Przemków, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-00053b10-323e-49ed-a393-294e88116109
Identyfikator
6922267068
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

Wykonawcy

1 przyznane

SOLUMEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZajączkowo, PL · lot 0
75 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00583767 z dnia 2024-11-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Poprawa bezpieczeństwa drogowego na terenie Gminy Przemków poprzez uzupełnienie energooszczędnego oświetlenia ulicznego”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PRZEMKÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647624

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Plac Wolności 25

1.5.2.) Miejscowość: Przemków

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-170

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.7.) Numer telefonu: (76) 83 19 210

1.5.8.) Numer faksu: (76) 83 19 208

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: p.info@przemkow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.przemkow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-00053b10-323e-49ed-a393-294e88116109

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Poprawa bezpieczeństwa drogowego na terenie Gminy Przemków poprzez uzupełnienie energooszczędnego oświetlenia ulicznego”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-00053b10-323e-49ed-a393-294e88116109

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00583767

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00070336/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Poprawa bezpieczeństwa drogowego na terenie Gminy Przemków poprzez uzupełnienie energooszczędnego oświetlenia ulicznego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00535127

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GPI.271.33.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi w branży instalacyjnej – dostawa i montaż w celu uzupełnienia oświetlenia drogowego lampami ulicznymi z panelem solarnym zasilającym własną baterią i turbiną ( 10 sztuk).

Zakres prac do wykonania w ramach zadania, przy założeniu, że w ramach zadania zostanie dostarczonych i zamontowanych 10 sztuk lamp solarno-ledowych :
1. Oświetlenie ulic i ciągów komunikacyjnych w zakresie:
- Przemków, ul. Głogowska, dz. nr ew. 849/8, obręb Przemków – 3 szt.
- Przemków, ul. Krochmalna, dz. nr ew. 155, obręb Przemków – 2 szt.
- Przemków, ul. Zielona, dz. nr ew. 260, obręb Przemków – 1 szt.
- Ostaszów, dz. nr ew. 274, obręb Ostaszów – 3 szt.
- Jakubowo Lubińskie, dz. nr 275 obręb Jakubowo Lubińskie – 1 szt.
RAZEM szt. 10

Charakterystyka lampy solarno-ledowej z panelem solarnym, turbiną i baterią:
- moc: min. 40 W,
- strumień świetlny: 6400 lm,
- temperatura barwy światła pomiędzy 4000K-6500K,
- panel solarny monokrystaliczny, dwustronny BIFACIAL o mocy 100-140 Wp,
- bateria litowo-żelazowo-fotofosforanowa umieszczona w głowicy o pojemności 614,4 Wh,
- turbina 100W,
- system sterujący, umożliwiający pracę lampy w różnym czasie i różnym natężeniu światła, od 10% do100% z wykorzystaniem programów świecenia,
- trwałość lampy na poziomie ok. 25 lat,
- trwałość baterii ok 2500 cykli,
- stopień ochrony dla lamp: IP 65,
- słup stalowy RAL 7030, 6m z betonowym fundamentem;

Wykonawcę zobowiązuje się do zapoznania się z terenem w celu ustalenia zakresu prac odtworzeniowych nawierzchni uszkodzonych w trakcie osadzania fundamentowych stóp betonowych pod lampy oświetleniowe.

Zamawiający wymaga aby zamontowane lampy posiadały oznakowanie w postaci numeru lampy oraz roku produkcji.

Wyszczególnienie i opis prac towarzyszących i robót tymczasowych,
Prace towarzyszące głównym robotom jakie wystąpią przy realizacji robót to:
1. urządzenia, utrzymanie i likwidacja placu budowy
2. utrzymanie urządzeń placu budowy wraz z maszynami
3. pomiary do rozliczenia robót wraz z wykonaniem lub dostarczeniem przyrządów
4. działania ochronne zgodne z BHP
5. utrzymanie drobnych urządzeń i narzędzi
6. przewóz materiałów do ich wykorzystania
7. usuwanie z budowy odpadów nie zawierających substancji szkodliwych oraz usuwanie nieczystości wynikających z robót wykonywanych przez wykonawcę.
8. nadzorowanie robót wykonywanych przez inne przedsiębiorstwa w ramach umowy o podwykonawstwie.

Uwaga - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zakres prac budowlanych stanowiący załącznik nr 10 do SWZ.
Teren prac: ulice i ciągi komunikacyjne na terenie gminy Przemków, wymienione w załączniku nr 10 do SWZ.
Zakres prac obejmuje dostawę i montaż wraz z regulacją 13 drogowych lamp ulicznych z panelem solarnym zasilającym własną baterią i turbiną .
Zamawiający wymaga aby zamontowane lampy posiadały oznakowanie w postaci numeru lampy oraz roku produkcji.
Do powyższych potrzeb Wykonawca powinien dysponować odpowiednim sprzętem, oznakowaniem i potencjałem ludzkim.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 75000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 91020,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 75000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Solumen Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5932614720

7.3.3) Ulica: Zajączkowo 35 A

7.3.4) Miejscowość: Miłobądz

7.3.5) Kod pocztowy: 83-111

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 75000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 15 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zamawiający pozyskał dofinansowanie do zadania z Dolnośląskiego Funduszu Pomocy Rozwojowej.

Wykonawca zobowiązuje się zrealizować przedmiot umowy w następujących
terminach:
1) rozpoczęcie: od dnia przekazania placu budowy,
2) zakończenie zadania: 15 dni od przekazania placu budowy, ale nie później
niż do 15 listopada 2024 r.
2024-11-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi