Przetarg nieograniczony

Centralny Ośrodek Sportu, Instytucja Gospodarki Budżetowej, Ośrodek Przygotowań Olimpijskich im. Feliksa Stamma z siedzibą we Władysławowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
489438-2024
Typ
29
Opublikowano
2024-08-14
Wartość
352 965 PLN
Lokalizacja
Władysławowo, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7010273950
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Pełne ogłoszenie

Oficjalny dokument Dz.U. UE

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Elektryczność

Wykonawcy

1 przyznane

HEKLA ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0001
352 965 PLN

Treść ogłoszenia

Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.