„Modernizacja obiektów zabytkowych w miejscowości Łaziska, Potulice i Rgielsko – Gmina Wągrowiec”
Gmina Wągrowiec
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00584130
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00584130/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-11-07 13:22
- Lokalizacja
- Wągrowiec, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dafde557-9f6a-4f1c-8303-a26591a6938b
- Identyfikator
- 7661968498
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00584130 z dnia 2024-11-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja obiektów zabytkowych w miejscowości Łaziska, Potulice i Rgielsko – Gmina Wągrowiec”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wągrowiec
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791336
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Cysterska 22
1.5.2.) Miejscowość: Wągrowiec
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-100
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski
1.5.7.) Numer telefonu: 67 268 08 00
1.5.8.) Numer faksu: 67 268 08 03
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wagrow@wokiss.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gminawagrowiec.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/ug_wagrowiec1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja obiektów zabytkowych w miejscowości Łaziska, Potulice i Rgielsko – Gmina Wągrowiec”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dafde557-9f6a-4f1c-8303-a26591a6938b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00584130
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00051522/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Modernizacja obiektów zabytkowych w miejscowości Łaziska, Potulice i Rgielsko
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.16.2024.FZ
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 396220,35 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia w zakresie Części I jest wykonanie robót budowlanych dla zadania inwestycyjnego pod nazwą „Modernizacja obiektów zabytkowych w miejscowości Łaziska, Potulice i Rgielsko – Gmina Wągrowiec”Nazwa części zamówienia:
1) Część I „Modernizacja Borku Łakińskiego w Łaziskach wraz z remontem i renowacja grobowca Franciszka Łakińskiego i znaku granicznego w Łaziskach”
a) Miejsce realizacji zamówienia w zakresie Części I:
Miejscowość: Łaziska
Gmina: Wągrowiec
Powiat: Wągrowiecki
Województwo: Wielkopolskie
działka ewidencyjne nr: 144 obręb geodezyjny Łaziska
b) Zakres robót:
Przedmiot i zakres robót objętych niniejszym zamówieniem dotyczy robót związanych z remontem i renowacją elementów małej architektury: zabytkowego grobowca Franciszka Łakińskiego, zabytkowego znaku granicznego-kolumny.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45453100-8 - Roboty renowacyjne
4.5.5.) Wartość części: 266139,05 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia w zakresie Części II jest zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych dla zadania inwestycyjnego pod nazwą „Modernizacja obiektów zabytkowych w miejscowości Łaziska, Potulice i Rgielsko – Gmina Wągrowiec”.Nazwa częsci:
1) Część II „Modernizacja poszycia dachowego obiektów zabytkowych w Potulicach i Rgielsku, gmina Wągrowiec”
a) Miejsce realizacji zamówienia w zakresie Części II:
Miejscowość: Potulice
Gmina: Wągrowiec
Powiat: Wągrowiecki
Województwo: Wielkopolskie
działka ewidencyjne nr: 192 obręb geodezyjny Potulice.
Miejscowość: Rgielsko
Gmina: Wągrowiec
Powiat: Wągrowiecki
Województwo :Wielkopolskie
działka ewidencyjne nr: 178 obręb geodezyjny Rgielsko.
b) Zakres robót:
Przedmiot i zakres robót objętych niniejszym programem funkcjonalno użytkowym obejmuje wymianę poszycia dachowego na dwóch budynkach gminnych w miejscowości Rgielsko i Potulice. Roboty budowlane będą obejmowały rozbiórkę istniejącego poszycia dachowego, wykonanie nowych konstrukcji dachów, wykonanie niezbędnych podmurówek i uzupełnienia tynków oraz montaż orynnowania.
W zakres zadania wchodzi:
- wykonanie koncepcji funkcjonalno – użytkowej i uzgodnienie jej z Zamawiającym,
- wykonanie kompletnego projektu budowlanego zawierającego wszystkie niezbędne uzgodnienia,
- uzyskanie pozwolenia na budowę – jeśli będzie wymagane,
- wykonanie innych dokumentów niezbędnych do wykonania przedmiotu umowy,
- realizację zamierzenia budowlanego zgodnie z opracowaną dokumentacją.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45262300-4 - Betonowanie
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
4.5.5.) Wartość części: 130081,30 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu w części I., w terminie składania ofert tj. do dnia 30.10.2024 r. do godziny 9:00, nie wpłynęła żadna oferta.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu w części II., w terminie składania ofert tj. do dnia 30.10.2024 r. do godziny 9:00, nie wpłynęła żadna oferta.
| 2024-11-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |