Sporządzenie Planu ogólnego Gminy Żarki

Gmina Żarki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00584197
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00584197/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-11-07 13:28
Lokalizacja
Żarki, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-811b87d6-f0a5-40a8-8658-894d6a11c538
Identyfikator
5771964543
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenuUsługi planowania przestrzennego

Wykonawcy

1 przyznane

PRACOWNIA URBANISTYCZNO-ARCHITEKTONICZNA KNURA S.C." JAN KNURA, JANINA KNURARybnik, PL · lot 0
158 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00584197 z dnia 2024-11-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Sporządzenie Planu ogólnego Gminy Żarki

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Żarki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398534

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kościuszki 15/17

1.5.2.) Miejscowość: Żarki

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-310

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@umigzarki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umigzarki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-811b87d6-f0a5-40a8-8658-894d6a11c538

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sporządzenie Planu ogólnego Gminy Żarki

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-811b87d6-f0a5-40a8-8658-894d6a11c538

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00584197

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00068823/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Sporządzenie Planu ogólnego Gminy Żarki

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00518287

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RGK III.2711.8.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest sporządzenie planu ogólnego Gminy Żarki wraz z przeprowadzeniem strategicznej oceny oddziaływania na środowisko oraz udział w czynnościach związanych z jego opracowaniem. Podstawą sporządzenia planu ogólnego jest uchwała Nr II/17/2024 Rady Miejskiej
w Żarkach z dnia 24 maja 2024 r. w sprawie przystąpienia do sporządzenia planu ogólnego Gminy Żarki.
Obszar opracowania obejmie cały obszar miejsko-wiejskiej Gminy Żarki w jej granicach administracyjnych (powierzchnia Gminy Żarki około 100,67 km2 ). Przedmiotem zamówienia jest sporządzenie planu ogólnego dla Miasta Żarki oraz 10-ciu sołectw: Jaworznik, Kotowice, Wysoka Lelowska, Przybynów, Ostrów, Zaborze, Jaroszów, Zawada, Czatachowa, Suliszowice.
Wymagany zakres ww. planu ogólnego zgodnie z art. 13a ust. 1 i 4, art. 13b-13e, 13g, 13h ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (t.j. Dz.U. z 2024 r. poz. 1130) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 8 grudnia 2023 r. w sprawie projektu planu ogólnego gminy, dokumentowania prac planistycznych w zakresie tego planu oraz wydawania z niego wypisów i wyrysów (Dz.U. z 2023 r. poz. 2758) i Rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 2 maja 2024 r. w sprawie sposobu wyznaczania obszaru uzupełniania zabudowy w planie ogólnym gminy (Dz.U. z 2024 r. poz. 729).
Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 8 do SWZ – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71400000-2 - Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71410000-5 - Usługi planowania przestrzennego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 158000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 179000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 158000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRACOWNIA URBANISTYCZNO-ARCHITEKTONICZNA KNURA S.C." JAN KNURA, JANINA KNURA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6392010076

7.3.3) Ulica: Korfantego 11/3

7.3.4) Miejscowość: Rybnik

7.3.5) Kod pocztowy: 44-200

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 158000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 miesiące

2024-11-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi