Wykonanie nowego oznakowania poziomego w ramach poprawy bezpieczeństwa na drodze powiatowej nr 2132W Krasnosielc – Pienice – Młynarze od km 0+002 do km 10+098 oraz od km 6+406 do km 9+130.

Powiat Makowski - Zarząd Dróg Powiatowych w Makowie Mazowieckim

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00584269
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00584269/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-11-07 13:36
Lokalizacja
Maków Mazowiecki, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-30ad3523-f1cb-4fde-90cf-279448dd235b
Identyfikator
7571452124
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Malowanie nawierzchi

Wykonawcy

1 przyznane

GŁOWACKI OZNAKOWANIE DRÓG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL · lot 0
305 037,39 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00584269 z dnia 2024-11-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie nowego oznakowania poziomego w ramach poprawy bezpieczeństwa na drodze powiatowej nr 2132W Krasnosielc – Pienice – Młynarze od km 0+002 do km 10+098 oraz od km 6+406 do km 9+130.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Makowski - Zarząd Dróg Powiatowych w Makowie Mazowieckim

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550671027

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Krótka 3

1.5.2.) Miejscowość: Maków Mazowiecki

1.5.3.) Kod pocztowy: 06-200

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.5.7.) Numer telefonu: 297171522

1.5.8.) Numer faksu: 297171522

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: makowzdp@wp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.zdp.powiat-makowski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://powiatmakowski.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie nowego oznakowania poziomego w ramach poprawy bezpieczeństwa na drodze powiatowej nr 2132W Krasnosielc – Pienice – Młynarze od km 0+002 do km 10+098 oraz od km 6+406 do km 9+130.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-30ad3523-f1cb-4fde-90cf-279448dd235b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00584269

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00001205/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Wykonanie nowego oznakowania poziomego w ramach poprawy bezpieczeństwa na drodze powiatowej nr 2132W Krasnosielc - Pienice - Młynarze od km 0+002 do km 10+098 oraz od km 6+406 do km 9+130

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00521985

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZDP.DT.261.2.8.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie nowego oznakowania grubowarstwowego poziomego w ramach poprawy bezpieczeństwa na drodze powiatowej nr 2132W Krasnosielc – Pienice – Młynarze od km 0+002 do km 10+098 (od skrzyżowania w miejscowości Sypniewo z DW 626 Maków Mazowiecki – Nowa Wieś do skrzyżowania w miejscowości Sieluń z DK 61 Warszawa – Augustów) oraz od km 6+406 do km 9+130 (od skrzyżowania w miejscowości Nowy Szczeglin z DP 2113W do skrzyżowania w miejscowości Zamość z DW 626 Maków Mazowiecki – Nowa Wieś).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233221-4 - Malowanie nawierzchi

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 305037,39 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 305037,39 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 305037,39 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Głowacki Oznakowanie Dróg Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7123381351

7.3.3) Ulica: Stanisława Lema 24

7.3.4) Miejscowość: Lublin

7.3.5) Kod pocztowy: 20-446

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 305037,39 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-11-15
2024-11-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane