zakup odczynników laboratoryjnych i materiałów pomocniczych

Państwowy Instytut Weterynaryjny - Państwowy Instytut Badawczy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00584563
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00584563/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-11-07 14:15
Lokalizacja
Puławy, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e2f980f0-4610-4e9e-b744-d86d39f0c14d
Identyfikator
7160010761
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Odczynniki laboratoryjne

Wykonawcy

1 przyznane

MERCK LIFE SCIENCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL · lot 0
22 560,66 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00584563 z dnia 2024-11-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
zakup odczynników laboratoryjnych i materiałów pomocniczych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowy Instytut Weterynaryjny - Państwowy Instytut Badawczy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000080252

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Partyzantów 57

1.5.2.) Miejscowość: Puławy

1.5.3.) Kod pocztowy: 24-100

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@piwet.pulawy.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.piwet.pulawy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


weterynaria

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

zakup odczynników laboratoryjnych i materiałów pomocniczych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e2f980f0-4610-4e9e-b744-d86d39f0c14d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00584563

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

W postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie została złożona żadna oferta. Zamawiający ogłosił postępowanie w trybie podstawowym, zamieszczając ogłoszenie w Biuletynie Zamówień Publicznych nr 2024/BZP 00455567/01. Postępowanie było prowadzone na platformie zakupowej https://piwet.ezamawiajacy.pl. Z uwagi na fakt, że zamawiający nie zmienia warunków ustalonych w pierwotnym postępowaniu zastosowani trybu zamówienia z uwagi na wskazana powyżej przesłankę jest możliwe.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZ-23/146/24/1

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

poz. 1 - Kolumna SPE wykonana z polipropylenu wypełnienie -grafit. Wielkośc cząstek 120-400 mesh, powieżchnia 100m2/g)
wymagana ilość: 4 op.
poz. 2 - Sorbent_ Z-Sep+ op/20g. Kryteria równoważności: Breakthrough: Phosphatidylcholine (1 mg/mL) <5% Recovery: Naproxen (75 ng/mL) 75 – 110% , Recovery: Propanolol (300 ng/mL) 80 – 120% Recovery: Acetonaphthone (300 ng/mL) 80 – 120%, op. /20g.
wymagana ilość: 10 op.
poz. 3 – Supel Que Verde 15ml tube. Kryteria równoważności: Magnesium sulfate: Purity ≥97.0%, Titration 19.6 – 20.8% Mg (Complexometric), Appearance (Color): White, Supelclean PSA: Nitrogen Content: 3.00 – 3.72%, Z-Sep+: Phosphatidycholine Removal ≥97.0%, Acidic Compound Recovery: 75-110%, Basic and Non-polar Compound Recovery: 80-120%, Hexachlorobenzene Recovery ≥80%, op./50 szt.
wymagana ilość: 2 op.
poz. 4 - Supel QuE Verde 2 mL centrifuge tubes (60 mg Z-Sep+, 50 mg Supelclean PSA, 10 mg Supelclean ENVI-Carb Y, 150 mg MgSO4), 100szt/op. Kryteria równoważności: Magnesium sulfate: Purity powyżej 97.0%, Titration 19.6 - 20.8% Mg (Complexometric), Appearance (Color): White; Supelclean PSA: Nitrogen Content: 3.00 - 3.72%; Z-Sep+: Phosphatidycholine Removal powyżej 97.0% Removal,Acidic Compound Recovery: 75-110%, Basic and Non-polar Compound Recovery: 80-120%; Envi-Carb Y: Hexachlorobenzene Recovery powyżej 80%
wymagana ilość:2 op.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Merck Life Science Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7781002137

7.3.4) Miejscowość: Poznań

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 22560,66 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-12-31
2024-11-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy