Świadczenie usług telekomunikacyjnych

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00584714
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00584714/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-11-07 14:37
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-60dfeb69-2973-11ef-b373-0e435a8a43bc
Identyfikator
8951645574
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi telekomunikacyjneUsługi telefoniczne i przesyłu danychUsługi internetoweTelefony komórkowe

Wykonawcy

1 przyznane

Orange Polska Spółką AkcyjnąWarszawa, PL · lot 0
473 907,24 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00584714 z dnia 2024-11-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług telekomunikacyjnych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu

1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zaopatrzenia i Zamówień Publicznych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000977893

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: H. Kamieńskiego 73a

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 51-124

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@wssk.wroc.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wssk.wroc.pl/przetargi/zamowienia-publiczne

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://wssk.wroc.pl/przetargi/zamowienia-publiczne

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usług telekomunikacyjnych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-60dfeb69-2973-11ef-b373-0e435a8a43bc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00584714

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00102661/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Usługi telekomunikacyjne

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00366183

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Szp-241/ZP–052/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług telekomunikacyjnych, na rzecz Zamawiającego w siedzibie przy ulicy Kamieńskiego 73a i ulicy Poświęckiej 8 we Wrocławiu w zakresie:
1) usług telefonii komórkowej, stacjonarnej oraz mobilnego dostępu do Internetu,
2) dostawy telefonów komórkowych,
Wykonawca gwarantuje zasięg sieci telefonii komórkowej obejmujący obszar min. 93% w Polsce.
Zamawiający nie dopuszcza realizacji połączeń z telefonów mobilnych za pomocą usługi WiFi Calling.
Realizacja usług odbywać się będzie poprzez wykorzystanie terminali komórkowych posiadanych przez Zamawiającego lub dostarczonych przez Wykonawcę oraz nowych kart SIM dostarczonych przez Wykonawcę (bez dodatkowych kosztów po stronie Zamawiającego w przypadku zmiany dotychczasowego operatora) albo posiadanych przez Zamawiającego kart SIM (w przypadku wyboru dotychczasowego Wykonawcy).
Wykonawca jest zobowiązany do dostawy na rzecz Zamawiającego oprogramowania oraz licencji na oprogramowanie, które umożliwi przysyłanie komunikatów za pomocą jednej wiadomości do wszystkich abonentów (kart SIM) przypisanych Zamawiającemu jednocześnie. Licencja ma uprawniać Zamawiającego do korzystania z oprogramowania zgodnie z jego przeznaczeniem. Wynagrodzenie z tytułu udzielenia licencji jest elementem wynagrodzenia należnego Wykonawcy na podstawie postanowień niniejszej Umowy.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 6 do niniejszej specyfikacji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 64200000-8 - Usługi telekomunikacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

64210000-1 - Usługi telefoniczne i przesyłu danych

72400000-4 - Usługi internetowe

32250000-0 - Telefony komórkowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 473907,24 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 473907,24 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 473907,24 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Orange Polska S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 0000010681

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 473907,24 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2024-08-01 do 2027-08-31
2024-11-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi