Opracowanie Miejskiego Planu Adaptacji Czechowic-Dziedzic do zmian klimatu w ramach zadania" Z zapałem przeciw zmianom klimatu - Plan Adaptacji Czechowic- Dziedzic do zmian klimatu"
GMINA CZECHOWICE-DZIEDZICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00584721
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00584721/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-11-07 14:38
- Lokalizacja
- Czechowice-Dziedzice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3de7d58c-5ae3-4f07-8ceb-fb30020adab7
- Identyfikator
- 6521713295
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00584721 z dnia 2024-11-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie Miejskiego Planu Adaptacji Czechowic-Dziedzic do zmian klimatu w ramach zadania" Z zapałem przeciw zmianom klimatu - Plan Adaptacji Czechowic- Dziedzic do zmian klimatu"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CZECHOWICE-DZIEDZICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258121
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Jana Pawła II 1
1.5.2.) Miejscowość: Czechowice-Dziedzice
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-502
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.7.) Numer telefonu: 32 214 71 14
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@um.czechowice-dziedzice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czechowice-dziedzice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://czechowice-dziedzice.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie Miejskiego Planu Adaptacji Czechowic-Dziedzic do zmian klimatu w ramach zadania" Z zapałem przeciw zmianom klimatu - Plan Adaptacji Czechowic- Dziedzic do zmian klimatu"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3de7d58c-5ae3-4f07-8ceb-fb30020adab7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00584721
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00050196/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.32 Opracowanie Miejskiego Planu Adaptacji Czechowic-Dziedzic do zmian klimatu w ramach zadania" Z zapałem przeciw zmianom klimatu - Plan Adaptacji Czechowic-Dziedzic do zmian klimatu"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zadanie dofinansowane na podstawie umowy o dofinansowanie nr FENX.02.04-IW.01-0003/23 projektu „Z zapałem przeciw zmianom klimatu – Plan Adaptacji Czechowic-Dziedzic do zmian klimatu” nr FENX.02.04-IW.01-0003/23w ramach działania FENX.02.04 Adaptacja do zmian klimatu, zapobieganie klęskom i katastrofom2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00459078
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.32.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 191707,32 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia pod nazwą: Opracowanie Miejskiego Planu Adaptacji Czechowic-Dziedzic do zmian klimatu w ramach zadania" Z zapałem przeciw zmianom klimatu - Plan Adaptacji Czechowic- Dziedzic do zmian klimatu" obejmuje Opracowanie Miejskiego Planu Adaptacji Czechowic-Dziedzic do zmian klimatu wraz z oceną podatności i analizą ryzyka klimatycznego, przeprowadzeniem kompleksowej analizy zjawiska miejskiej wyspy ciepła, opracowaniem koncepcji zazieleniania miasta, sporządzeniem koncepcji zagospodarowania wód opadowych i roztopowych, opracowaniem opcji adaptacji, oceną i wyborem opcji adaptacji oraz opracowaniem systemu wdrażania Miejskiego Planu Adaptacji (etap I) oraz przeprowadzenie strategicznej oceny oddziaływania na środowisko (etap II).
Szczegółowy zakres usługi zawiera:
− załącznik nr 10 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia (OPZ)
− załącznik nr 11 do SWZ – projektowane postanowienia umowy (PPU), które stanowią integralną część specyfikacji warunków zamówienia.
Zadanie dofinansowane na podstawie umowy o dofinansowanie nr FENX.02.04-IW.01-0003/23 projektu „Z zapałem przeciw zmianom klimatu – Plan Adaptacji Czechowic-Dziedzic do zmian klimatu” nr FENX.02.04-IW.01-0003/23 w ramach działania FENX.02.04 Adaptacja do zmian klimatu, zapobieganie klęskom i katastrofom, typ projektów: Opracowanie planów adaptacji do zmian klimatu priorytetu FENX.02 Wsparcie sektorów energetyka i środowisko z EFRR programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027.
1.2. Warunki dotyczące rękojmi i gwarancji jakości za wady
Zamawiający wymaga udzielenia 36 miesięcznej rękojmi za wady oraz gwarancji jakości na wykonany przedmiot umowy, licząc od daty dokonania przez Strony protokolarnego odbioru końcowego przedmiotu umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71351611-9 - Usługi klimatologiczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71355200-3 - Wykonywanie badań
71510000-6 - Usługi badania terenu
79300000-7 - Badania rynkowe i ekonomiczne; ankietowanie i statystyka
90700000-4 - Usługi środowiska naturalnego
90713000-8 - Usługi konsultacyjne w zakresie zagadnień dotyczących środowiska
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 11
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 8
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 84378,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 507990,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 84378,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INSTYTUT EKOLOGII TERENÓW UPRZEMYSŁOWIONYCH
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6340125519
7.3.3) Ulica: Kossutha 6
7.3.4) Miejscowość: Katowice
7.3.5) Kod pocztowy: 40-844
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 84378,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 16 miesiące
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Termin rozpoczęcia: od dnia zawarcia umowyTermin zakończenia: do 16 miesięcy od dnia zawarcia umowy (etap I + etap II)
(w tym etap I – do 9 miesięcy od dnia zawarcia umowy)
Zadanie dofinansowane na podstawie umowy o dofinansowanie nr FENX.02.04-IW.01-0003/23 projektu „Z zapałem przeciw zmianom klimatu – Plan Adaptacji Czechowic-Dziedzic do zmian klimatu” nr FENX.02.04-IW.01-0003/23 w ramach działania FENX.02.04 Adaptacja do zmian klimatu, zapobieganie klęskom i katastrofom, typ projektów: Opracowanie planów adaptacji do zmian klimatu priorytetu FENX.02 Wsparcie sektorów energetyka i środowisko z EFRR programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027.
| 2024-11-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |