Modernizacja infrastruktury sportowej w Zespole Szkół nr 2 im. Jana Długosza w Wieluniu

Powiat Wieluński

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00584845
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00584845/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-11-07 14:57
Lokalizacja
Wieluń, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-498df1f3-97f1-4960-94a6-a7a0081f52b8
Identyfikator
8321793787
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane związane z salami gimnastycznymiRoboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi

Wykonawcy

1 przyznane

IM KARCZBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWieluń, PL · lot 0
373 382,77 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00584845 z dnia 2024-11-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja infrastruktury sportowej w Zespole Szkół nr 2 im. Jana Długosza w Wieluniu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Wieluński

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934803

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pl. Kazimierza Wielkiego, 2

1.5.2.) Miejscowość: Wieluń

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-300

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.7.) Numer telefonu: 438434280

1.5.8.) Numer faksu: 438434263

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiat.wielun.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.powiat.wielun.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-498df1f3-97f1-4960-94a6-a7a0081f52b8

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja infrastruktury sportowej w Zespole Szkół nr 2 im. Jana Długosza w Wieluniu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-498df1f3-97f1-4960-94a6-a7a0081f52b8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00584845

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00022895/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Modernizacja infrastruktury sportowej w Zespole Szkół Nr 2 im. Jana Długosza w Wieluniu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00512506

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ON.272.23.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 186895,16 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na modernizacji infrastruktury sportowej w Zespole Szkół nr 2 im. Jana Długosza w Wieluniu – modernizacja oraz wyposażenie sali gimnastycznej oraz modernizacja boiska zewnętrznego. Modernizacja sali gimnastycznej obejmuje m.in. remont parkietu i ścian, wymianę drzwi, oświetlenia oraz montaż wyposażenia, zakup i montaż drabinek gimnastycznych, materacy ochronnych na ściany oraz ścieżki gimnastycznej. Modernizacja boiska zewnętrznego: poprawa nawierzchni oraz ogrodzenia, zakup granulatu, piłkochwytów, mini bramek, trybun sportowych na konstrukcji stalowej, oświetlenie boiska. Założeniem projektu jest powstanie nowoczesnej, wielofunkcyjnej oraz spełniającej wszystkie standardy bezpieczeństwa infrastruktury sportowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera przedmiar robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212222-8 - Roboty budowlane związane z salami gimnastycznymi

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 373382,77 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 373382,77 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 373382,77 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: IM KARCZBUD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 522034526

7.3.3) Ulica: ul. Fabryczna 2E lok. 5B

7.3.4) Miejscowość: Wieluń

7.3.5) Kod pocztowy: 98-300

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 373382,77 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-11-30
2024-11-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane