Usługa wykonania dokumentacji projektowej dla zadania pn.: Remont pomieszczeń zlokalizowanych na parterze budynku A, PIG-PIB, przy ul. Rakowieckiej 4 w Warszawie

Państwowy Instytut Geologiczny - Państwowy Instytut Badawczy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00585027
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00585027/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-11-07 15:51
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e903913a-4481-45df-9c67-a024fcb28d21
Identyfikator
5250008040
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi projektowania architektonicznegoUsługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

Wykonawcy

1 przyznane

MYBIGBOXARCHITEKCI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
60 053 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00585027 z dnia 2024-11-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa wykonania dokumentacji projektowej dla zadania pn.: Remont pomieszczeń zlokalizowanych na parterze budynku A, PIG-PIB, przy ul. Rakowieckiej 4 w Warszawie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowy Instytut Geologiczny - Państwowy Instytut Badawczy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000332133

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rakowiecka 4

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-975

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: natalia.mosiadz@pgi.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.pgi.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/pgi

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Geologia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa wykonania dokumentacji projektowej dla zadania pn.: Remont pomieszczeń zlokalizowanych na parterze budynku A, PIG-PIB, przy ul. Rakowieckiej 4 w Warszawie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e903913a-4481-45df-9c67-a024fcb28d21

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00585027

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00522770

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: EDZ.26.47.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa wykonania dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Remont pomieszczeń zlokalizowanych na parterze budynku A, PIG-PIB, przy ul. Rakowieckiej 4 w Warszawie, na potrzeby Archiwum Cyfrowego – pracowni digitalizacji Centralnego Archiwum Geologicznego”.
2. Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w:
- Załączniku nr 1 do SWZ- „Opis przedmiotu zamówienia”
- Załączniku nr 2 do SWZ – „Projektowane postanowienia umowy”

4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 60053,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 131610,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 60053,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MyBigBoxArchitekci Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8222-37-39-64

7.3.3) Ulica: ul. Piękna 24/26A,lok.12

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 00-549

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

1) ELTRIM PROJEKT SP. Z O.O. Michał Moryc, upr MAZ/0279/PWOE/14 w zakresie prac: projekt branżowy instalacji elektrycznych (podstawowa instalacja elektryczna z rozdzielnią główną, teletechnika, niskie proądy, kamery, sieci lan, gł wył prądu);
2) Bkprojekt Bartosz Kowalczyk, upr. MAZ/0515/POOS/06 w zakresie prac: projekt branżowy instalacji sanitarnych (wodkan, wentylacja, klimatyzacja);
3) Uzgodnienie p-poż, bhp, upr KG PSB 297/94, upr GIP 272/99 w zakresie prac: ekspert ds. zabezpieczeń pożarowych, rzeczoznawca P-Poż i PHP.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 60053,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 38 miesiące

2024-11-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi