DOSTAWA SPRZĘTU IT DLA STAROSTWA POWIATOWEGO W PUŁTUSKU
Starostwo Powiatowe w Pułtusku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00585029
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00585029/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-11-07 15:52
- Lokalizacja
- Pułtusk, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bb293691-47c0-437d-b1e7-ec3298d21a3f
- Identyfikator
- 5681417174
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00585029 z dnia 2024-11-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
DOSTAWA SPRZĘTU IT DLA STAROSTWA POWIATOWEGO W PUŁTUSKU
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Pułtusku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130377729
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Marii Skłodowskiej - Curie 11
1.5.2.) Miejscowość: Pułtusk
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-100
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.7.) Numer telefonu: 233067101
1.5.8.) Numer faksu: 233067109
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@powiatpultuski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatpultuski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bb293691-47c0-437d-b1e7-ec3298d21a3f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
DOSTAWA SPRZĘTU IT DLA STAROSTWA POWIATOWEGO W PUŁTUSKU2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bb293691-47c0-437d-b1e7-ec3298d21a3f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00585029
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00315594/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 DOSTAWA SPRZĘTU IT DLA STAROSTWA POWIATOWEGO W PUŁTUSKU
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Program Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy (FERC) na lata 2021-2027, Działania 2.2. pn. „Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa”, konkursu grantowego w ramach projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd” o numerze: FERC.02.02-CS.01-001/232.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00531775
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OR.272.14.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 873792,19 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 598074,37 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu IT dla Starostwa Powiatowego w Pułtusku. Zamówienie realizowane jest w ramach zadania pn. „Cyberbezpieczny Samorząd w Powiecie Pułtuskim” (dalej: projekt) realizowanego na podstawie umowy o powierzenie grantu Powiatowi Pułtuskiemu o numerze FERC.02.02-CS.01-001/23/0535/ FERC.02.02-CS.01-001/23/2024, w ramach Programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy (FERC) na lata 2021-2027, Działania 2.2. pn. „Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa”, konkursu grantowego w ramach projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd” o numerze: FERC.02.02-CS.01-001/23.
Przedmiot zamówienia określa szczegółowo opis przedmiotu zamówienia (OPZ)- stanowiący załącznik nr 3 do SWZ – oraz istotne postanowienia umowne - załącznik nr 2 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 35100000-5 - Urządzenia awaryjne i zabezpieczające
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
32420000-3 - Urządzenia sieciowe
32422000-7 - Elementy składowe sieci
30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych
48761000-0 - Pakiety oprogramowania antywirusowego
48710000-8 - Pakiety oprogramowania do kopii zapasowych i odzyskiwania
72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 729390,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 733928,70 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 729390,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: NEO - SYSTEM Marcin Krajewski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8741488536
7.3.3) Ulica: Podgórna
7.3.4) Miejscowość: Brodnica
7.3.5) Kod pocztowy: 87-300
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 729390,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
| 2024-11-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |