Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych polegających na budowie zadaszenia o stałej konstrukcji istniejącego boiska wielofunkcyjnego przy PCKZiU w Wałczu

Powiat Wałecki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00585140
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00585140/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-11-07 19:25
Lokalizacja
Wałcz, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-645f301a-d75a-49bc-99b8-f7aedde4aa36
Identyfikator
7651676498
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00585140 z dnia 2024-11-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych polegających na budowie zadaszenia o stałej konstrukcji istniejącego boiska wielofunkcyjnego przy PCKZiU w Wałczu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Wałecki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570799533

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: J. Dąbrowskiego 17

1.5.2.) Miejscowość: Wałcz

1.5.3.) Kod pocztowy: 78-600

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.7.) Numer telefonu: 67 250 8451

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@powiatwalecki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatwalecki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/powiatwalecki

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych polegających na budowie zadaszenia o stałej konstrukcji istniejącego boiska wielofunkcyjnego przy PCKZiU w Wałczu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-645f301a-d75a-49bc-99b8-f7aedde4aa36

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00585140

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00026056/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Zadaszenie boiska wielofunkcyjnego przy Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wałczu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00512343

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZ.272.14.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych polegających na budowie zadaszenia o stałej konstrukcji istniejącego boiska wielofunkcyjnego przy Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wałczu.
W ramach przedmiotu zamówienia wykonawca powinien w szczególności:
1) opracować projekt budowlany i, stosownie do potrzeb, inne projekty, zgodne z programem funkcjonalno-użytkowym;
2) uzyskać w imieniu i na rzecz zamawiającego prawomocną decyzję o pozwoleniu na budowę oraz, stosownie do potrzeb, inne pozwolenia, uzgodnienia i opinie wymagane odrębnymi przepisami, umożliwiające rozpoczęcie wykonywania robót budowlanych;
3) objąć kierownictwo budowy przez kierownika budowy posiadającego odpowiednie uprawnienia;
4) opracować, stosownie do potrzeb, plan bezpieczeństwa i ochrony zdrowia;
5) zapewnić, stosownie do potrzeb, nadzór autorski;
6) wykonać roboty budowlane zgodnie z projektem budowlanym, zgodnie z programem funkcjonalno-użytkowym i z zasadami wiedzy technicznej;
7) wykonać dokumentację powykonawczą;
8) uzyskać w imieniu i na rzecz zamawiającego prawomocną decyzję o pozwoleniu na użytkowanie obiektu budowlanego.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres i sposób wykonania zamówienia został opisany za pomocą programu funkcjonalno-użytkowego stanowiącego załącznik nr 1 do specyfikacji warunków zamówienia, zwanej dalej „SWZ”. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w załączniku nr 3 do SWZ (projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli […] cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
2024-11-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane