Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę immunoglobuliny podskórnej
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Lublinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 531075-2024
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2024-09-04
- Wartość
- 620 100 PLN
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 430040541
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Produkty farmaceutyczne
Wykonawcy
1 przyznane
TAKEDA PHARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0001
620 100 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.