Renowacja i odtworzenie wartości historycznych zabytkowego cmentarza z okresu I Wojny Światowej w Fałkowie
GMINA FAŁKÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00585268
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00585268/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-11-08 07:55
- Lokalizacja
- Fałków, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5c644436-bf8f-41d5-ae19-7a87495460f9
- Identyfikator
- 6581872063
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00585268 z dnia 2024-11-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Renowacja i odtworzenie wartości historycznych zabytkowego cmentarza z okresu I Wojny Światowej w Fałkowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA FAŁKÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648066
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Zamkowa 1A
1.5.2.) Miejscowość: Fałków
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-260
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@falkow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.falkow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5c644436-bf8f-41d5-ae19-7a87495460f91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Renowacja i odtworzenie wartości historycznych zabytkowego cmentarza z okresu I Wojny Światowej w Fałkowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5c644436-bf8f-41d5-ae19-7a87495460f9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00585268
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00058727/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Renowacja i odtworzenie wartości historycznych zabytkowego cmentarza z okresu I Wojny Światowej w Fałkowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00527164
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.6.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie obejmuje przeprowadzenie kompleksowej renowacji i konserwacji cmentarza z I Wojny Światowej znajdującego się w Fałkowie. Zadanie polega na przywróceniu pierwotnego charakteru cmentarza z I Wojny Światowej poprzez rekonstrukcję uszkodzonych nagrobków, mogił i brakujących krzyży, renowację i uzupełnienie ubytków w otaczającym cmentarz kamiennym murze ogrodzeniowym, renowację i odtworzenie schodów zlokalizowanych wewnątrz cmentarza, wykonanie chodników i ścieżek umożliwiających bezpieczne i komfortowe poruszanie się po cmentarzu oraz wyrównanie terenu i estetyczne zagospodarowanie go zielenią.
Zakres prac obejmuje następujące elementy :
- Odtworzenie elementów i odbudowa krzyży
- Odtworzenie nagrobków poprzez nasypanie wzniesień z ziemi
- Renowacja murów cmentarza
- Renowacja istniejących schodów
- Renowacja bramy wejściowej
- Wykonanie chodników ze starobruku
- Wykonanie ścieżek szer. 1 m z kruszywa w odległości 20-25 cm od krzyży
- Wykonanie dodatkowych stopni schodowych przy wejściach do poszczególnych kwater
- Wykonanie i montaż tablicy z rejestrem wszystkich poległych z podziałem na tych co mają nagrobki i tych co nie.
Opis oraz zakres prac został zostały określony w przedmiarze robót. Wynagrodzenie za wykonanie zadania jest wynagrodzeniem ryczałtowym. Przygotowane na podstawie przedmiarów kosztorysy ofertowe, należy dostarczyć do zamawiającego przed podpisaniem umowy.
Wymagania związane z realizacją zamówienia w zakresie zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących wskazane przez zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonaniu pracy w sposób określony w art. 22§ 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. – Kodeks pracy (Dz. U. z 2022r. , poz. 1510 ze zm.) obejmują następujące rodzaje czynności:
- roboty ziemne/brukarskie
Wszędzie tam, gdzie przedmiot zamówienia jest opisany przez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, zamawiający dopuszcza zastosowanie przez wykonawcę rozwiązań równoważnych w stosunku do opisanych w specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót lub w dokumentacji projektowej, pod warunkiem, że będą one posiadały co najmniej takie same lub lepsze parametry techniczne i funkcjonalne i nie obniżą określonych w dokumentacji standardów.
Wymagany okres gwarancji:
- co najmniej 2 lata
(okres gwarancji stanowi dodatkowe kryterium oceny ofert)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 229495,36 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 229495,36 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 229495,36 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Remontowo Budowlany Wojciech Znój
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6572392429
7.3.3) Ulica: Chęcińska 153
7.3.4) Miejscowość: Brzeziny
7.3.5) Kod pocztowy: 26-026
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 229495,36 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące
| 2024-11-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |