po terminietermin 2026-08-11 09:00
Postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego na dostawy wyrobów medycznych jednorazowego użytku-uzupełnienie
Szpital Miejski św. Jana Pawła II w Elblągu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 521746-2026
- Typ
- 16
- Opublikowano
- 2026-07-28
- Termin
- 2026-08-11 09:00
- Lokalizacja
- Elbląg, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Miejsce(a)
- PL621, POL
- Podstawa prawna
- 32014L0024
- Numer Dz.U.
- 143/2026
- Identyfikator
- 5783104467
- Wysłano
- 2026-07-27
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Materiały medyczneJednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne
Treść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.