po terminietermin 2026-08-14 10:00
Przetarg nieograniczony PN/46DzOL/06/2026 na dzierżawę aparatu wraz z dostawą odczynników do badania ogólnego moczu do Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o.o.
Warszawski Szpital Południowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 521838-2026
- Typ
- 16
- Opublikowano
- 2026-07-28
- Termin
- 2026-08-14 10:00
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Miejsce(a)
- PL911, POL
- Podstawa prawna
- 32014L0024
- Numer Dz.U.
- 143/2026
- Identyfikator
- NIP 5252491419
- Wysłano
- 2026-07-27
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Odczynniki i środki kontrastoweOdczynniki chemiczneOdczynniki laboratoryjneAnalizatory
Treść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.