Usługa polegająca na utrzymaniu czystości w Szkole Podstawowej w Umiastowie Gmina Ożarów Mazowiecki
Szkoła Podstawowa w Umiastowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00585836
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00585836/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-11-08 09:57
- Lokalizacja
- Ożarów Mazowiecki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6c74c4b8-7b66-484d-916f-674013e42727
- Identyfikator
- 1182176371
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00585836 z dnia 2024-11-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa polegająca na utrzymaniu czystości w Szkole Podstawowej w Umiastowie Gmina Ożarów Mazowiecki
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa w Umiastowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 380038620
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Umiastowska 74,
1.5.2.) Miejscowość: Ożarów Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-850
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.7.) Numer telefonu: 22 722 10 04
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dyrektor@spu.ozarow-mazowiecki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://spu.ozarow-mazowiecki.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6c74c4b8-7b66-484d-916f-674013e427271.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa polegająca na utrzymaniu czystości w Szkole Podstawowej w Umiastowie Gmina Ożarów Mazowiecki2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6c74c4b8-7b66-484d-916f-674013e42727
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00585836
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00498063/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Usługa polegająca na utrzymaniu czystości w Szkole Podstawowej w Umiastowie, Gmina Ożarów Mazowiecki
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00524524
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SPU.02.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 500000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest:
„Usługa polegająca na utrzymaniu czystości w Szkole Podstawowej w Umiastowie Gmina Ożarów Mazowiecki”
2. Adres i położenie obiektu, w którym odbywać się będzie realizacja usług utrzymania jego czystości: Szkoła Podstawowa w Umiastowie, ul. Umiastowska 74 Umiastów, 05-850 Ożarów Mazowiecki
3. Obiekt szkolny w Umiastowie posiada niżej wymienione sumy powierzchni do utrzymania w czystości:
- parter ok. 1660 m² (razem z kuchnią, stołówką i pomieszczeniami gospodarczymi/ pomocniczymi, które to pomieszczenia nie wchodzą w zakres niniejszych usług) :
- I piętro ok. 1170 m²;
- II piętro ok. 1170 m².
Powierzchnia kuchni, stołówki oraz pomieszczeń pomocniczych do przygotowywania i wydawania posiłków to ok. 400 m².
4.Placówka – Szkoła Podstawowa w Umiastowie jest czynna 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:00-18:00
Wymagane jest zapewnienie 5 dniowej obsługi sprzątającej, przy czym dostępność serwisu sprzątającego ma wynosić: minimum 4 osoby.
5. Wymagania dotyczące osób desygnowanych do realizacji przedmiotu zamówienia:
a) Pracownicy Wykonawcy powinni posiadać bieżące:
- przeszkolenie z zakresu BHP oraz udzielania pierwszej pomocy,
b) Wykonawca zobowiązany jest przedłożyć Zamawiającemu oświadczenie, że pracownicy realizujący usługę:
- nie znajdują się w rejestrze sprawców przestępstwa na tle seksualnym
- oraz nie były prawomocnie skazane za popełnienie przestępstwa.
(W przypadku zmiany personelu w/w oświadczenia należy składać każdorazowo)
6. Podstawowy zakres obowiązków Wykonawcy usług:
Podstawowym zadaniem jest – utrzymanie w czystości i porządku w przydzielonych pomieszczeniach, zgodnie z wymogami higieny, ustalonym z Zamawiającym harmonogramem/wytycznymi odnośnie utrzymania czystości
w placówkach oświatowych/obowiązującymi przepisami i ogólnymi zasadami utrzymania czystości.
W szczególności należy stosować się do zapisów obowiązującego – ROZPORZĄDZENIA MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ I SPORTU z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach (Dz.U.2020.1604 t.j.).
7. Zakres obowiązków Wykonawcy obejmuje w szczególności:
- codzienne utrzymanie czystości podłóg w korytarzach, salach lekcyjnych
i łazienkach tj. zamiatanie, odkurzanie, mycie;
- codzienne utrzymanie czystości powierzchni parapetów oraz mebli;
- dezynfekcja ławek i biurek w salach;
- mycie ławek w ciągach komunikacyjnych;
- bieżące sprzątanie toalet, mycie luster;
- bieżące utrzymanie środków czystości tj. uzupełnianie pomieszczeń szkolnych w ręczniki papierowe, papier toaletowy, mydło do rąk;
- czyszczenie i dezynfekcja powierzchni dotykowych: klamek, włączników świateł, poręczy, urządzeń sanitarnych w szczególności takich jak: umywalki, baterie, miski klozetowe, pisuary;
- codzienne opróżnianie koszy na śmieci i wymiana wkładów foliowych
i odpowiednie segregowanie odpadów, zgodnie z wymogami przepisów w tym zakresie obowiązujących;
- mycie okien minimum dwa razy w roku od strony wewnętrznej pomieszczeń, bieżące utrzymanie czystości ram okiennych i wewnętrznych stron szyb okiennych;
- całościowe, dodatkowe sprzątanie sali do zajęć SI (sala do zajęć Integracji sensorycznej tj. zajęć profilaktycznych i terapeutycznych), w zależności od jej wykorzystania (obejmujące uprzątnięcie pomieszczenia, usunięcie kurzu, mycie i dezynfekcja sprzętu, mat oraz podłóg).
8. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zwany dalej OPZ zawierający wytyczne i wymagania Zamawiającego wobec Wykonawcy stanowi załącznik nr 3 do niniejszej SWZ.
W zał. nr 4 do SWZ zawarto uzupełnienie opisu przedmiotu zamówienia tj.:
- rzuty 3 kondygnacji szkoły: tj. parter, I piętro oraz II piętro;
- zestawienia powierzchni poszczególnych ww. kondygnacji.
9. Wynagrodzenie Wykonawcy wynikające z realizacji przedmiotu zamówienia nie może przekroczyć środków finansowych zabezpieczonych w budżecie Zamawiającego na rok 2024/2025.
Zamawiający informuje, że rozliczenia z Wykonawcą następować będą w systemie miesięcznym.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90910000-9 - Usługi sprzątania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 635000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 635000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 635000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: UniForma Anna Łęczycka
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013272990
7.3.3) Ulica: Kazimierza Kamińskiego 18/4
7.3.4) Miejscowość: Ożarów Mazowiecki
7.3.5) Kod pocztowy: 05-850
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 635000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-11-04 do 2025-08-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Całkowita, łączna wartość wynagrodzenia Wykonawcy z tytułu Usług wykonywanych w okresie obowiązywania umowy nie może przekroczyć środków zabezpieczonych w budżecie na przedmiotowe zadanie na dzień podpisania umowy tj. kwoty: 640.000,00 zł| 2024-11-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |