Sukcesywne dostawy sterylnych zestawów do szycia łąkotki

Szpital Powiatowy im. Jana Pawła II w Bartoszycach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00585899
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00585899/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-11-08 10:10
Lokalizacja
Bartoszyce, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c1503273-a7ab-4844-b288-20fef536fd81
Identyfikator
7431641687
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Implanty ortopedyczne

Wykonawcy

1 przyznane

SMITH & NEPHEW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
98 755,2 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00585899 z dnia 2024-11-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywne dostawy sterylnych zestawów do szycia łąkotki

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Powiatowy im. Jana Pawła II w Bartoszycach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000308436

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kardynała Wyszyńskiego 11

1.5.2.) Miejscowość: Bartoszyce

1.5.3.) Kod pocztowy: 11-200

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@szpital-bartoszyce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital-bartoszyce.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywne dostawy sterylnych zestawów do szycia łąkotki

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c1503273-a7ab-4844-b288-20fef536fd81

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00585899

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Uzasadnienie faktyczne:
W uprzednio prowadzonym postępowaniu o wartości zamówienia powyżej progów unijnych w trybie przetargu nieograniczonego, nie złożono żadnej oferty w zakresie zadania nr 3, którego wartość nie przekracza progów unijnych.

Uzasadnienie prawne:
na podstawie art. 305 pkt 2 w związku z art. 214 ust. 1 pkt 6 Pzp.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 17/2024/WR

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy zestawów do szycia łąkotki.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33183100-7 - Implanty ortopedyczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Smith & Nephew Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5262825537

7.3.3) Ulica: Ul. Osmańska 12

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-823

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 98755,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

2024-11-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy