Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na usługę prania bielizny szpitalnej wraz z utrzymaniem radiowej identyfikacji
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Lublinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 565992-2024
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2024-09-20
- Wartość
- 2 167 455,36 PLN
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 430040541
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi prania i czyszczenia na sucho
Wykonawcy
1 przyznane
EKO-STYL RENTAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWALeżajsk, PL · lot LOT-0001
2 167 455,36 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.