Przetarg nieograniczony na usługę odbioru z przetwarzaniem odwodnionych komunalnych osadów ściekowych o kodzie 19 08 05 w ilości 5 000 Mg (z podziałem na II części)
Wodociągi Białostockie Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 574322-2024
- Typ
- 30
- Opublikowano
- 2024-09-24
- Wartość
- 1 131 300 PLN
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- KRS 0000024985
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi usuwania osadówUsługi transportu osadów
Wykonawcy
2 przyznane
WOJCIECH POŹNIAKKrupniki, PL · lot LOT-0001
565 650 PLNWOJCIECH POŹNIAKKrupniki, PL · lot LOT-0002
565 650 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.