Przetarg nieograniczony na dostawę środków czystości, artykułów gospodarczych oraz higienicznych dla potrzeb WCSKJ
Wojewódzkie Centrum Szpitalne Kotliny Jeleniogórskiej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 581403-2024
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2024-09-27
- Wartość
- 277 304,69 PLN
- Lokalizacja
- Jelenia Góra, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 611-12-13-469
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Środki czyszcząceMiotły i szczotki i inne artykuły różnego rodzajuProdukty do pielęgnacji ciałaFoliaŚcierkiZaciski kabloweRękawice roboczePreparaty piorąceDetergenty do zmywarekŚrodki do czyszczenia podłóg
Wykonawcy
20 przyznanych
PIOTR GRACZYKWrocław, PL · lot LOT-0029
17 490,6 PLNPiotr GraczykWrocław, PL · lot LOT-0029
17 490,6 PLNPIOTR GRACZYKWrocław, PL · lot LOT-0023
38 913,51 PLNPiotr GraczykWrocław, PL · lot LOT-0023
38 913,51 PLNPIOTR GRACZYKWrocław, PL · lot LOT-0021
2049,92 PLNPiotr GraczykWrocław, PL · lot LOT-0021
2049,92 PLNPIOTR GRACZYKWrocław, PL · lot LOT-0018
32 652,32 PLNPiotr GraczykWrocław, PL · lot LOT-0018
32 652,32 PLNPIOTR GRACZYKWrocław, PL · lot LOT-0017
72 854,25 PLNPiotr GraczykWrocław, PL · lot LOT-0017
72 854,25 PLNPIOTR GRACZYKWrocław, PL · lot LOT-0015
85 903,2 PLNPiotr GraczykWrocław, PL · lot LOT-0015
85 903,2 PLNPIOTR GRACZYKWrocław, PL · lot LOT-0013
418,2 PLNPiotr GraczykWrocław, PL · lot LOT-0013
418,2 PLNPIOTR GRACZYKWrocław, PL · lot LOT-0012
15 265,86 PLNPiotr GraczykWrocław, PL · lot LOT-0012
15 265,86 PLNPIOTR GRACZYKWrocław, PL · lot LOT-0007
3321,5 PLNPiotr GraczykWrocław, PL · lot LOT-0007
3321,5 PLNPIOTR GRACZYKWrocław, PL · lot LOT-0011
8435,33 PLNPiotr GraczykWrocław, PL · lot LOT-0011
8435,33 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.