Budowa drogi gminnej nr 104070 L w miejscowości Gęś od km 0+000,00 do km 0+261,00
Gmina Jabłoń
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00586519
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00586519/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-11-08 12:01
- Lokalizacja
- Jabłoń, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9e860e92-4c8a-45ca-ab46-2073374b9232
- Identyfikator
- 5391440839
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00586519 z dnia 2024-11-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi gminnej nr 104070 L w miejscowości Gęś
od km 0+000,00 do km 0+261,00
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jabłoń
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237530
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Augusta Zamoyskiego
1.5.2.) Miejscowość: Jabłoń
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-205
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugjablon@jablon.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jablon.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9e860e92-4c8a-45ca-ab46-2073374b92321.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa drogi gminnej nr 104070 L w miejscowości Gęśod km 0+000,00 do km 0+261,00
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9e860e92-4c8a-45ca-ab46-2073374b9232
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00586519
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00005697/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Budowa drogi gminnej nr 104070 L w miejscowości Gęś od km 0+000,00 do km 0+261,00
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00502518
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SZP.271.16.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa drogi gminnej 104070 L ma na celu poprawę parametrów technicznych i użytkowych istniejącego ciągu drogowego o następujące założenia wstępne :
Kategoria drogi – gminna
Klasa drogi – D
Prędkość projektowa na drodze - Pp = 30km/h
Kategoria ruchu – KR1
Obciążenie konstrukcji jezdni – 100kN/oś
Szerokość jezdni – 5,0 m
Rodzaj nawierzchni – beton asfaltowy
Pobocza obustronne – 0,75 m
Rodzaj nawierzchni poboczy – gruntowe
W ramach projektowanej budowy zaplanowano wykonanie jezdni o szerokości 5,0 m o przekroju szlakowym z obustronnymi poboczami o nawierzchni gruntowej i szerokości 0,75 m.
Ponadto zaplanowanie wykonanie odpowiednich spadków poprzecznych i podłużnych. Odprowadzenie wód opadowych i roztopowych z jezdni z powierzchniowym rozsączeniem wód na przyległych terenach zielonych w pasie drogowym.
Teren pasa drogowego posiada składniki doziemnej infrastruktury technicznej niezwiązanej z infrastrukturą drogową.
Istniejąca sieć energetyczna i wodociągowa, projektuje się regulację wysokości 3 zaworu wody oraz przebudowę sieci energetycznej.
Przewiduje się również wycinkę 3 drzew oraz przesunięcie istniejącego ogrodzenia na granicę poszerzonego pasa drogi gminnej.
Przedmiotowa inwestycja przebiega przez tereny płaskie. Projektuje się zieleń niską – skarpy i zieleńce przewidziano do humusowania i obsiania mieszanką traw.
Przebieg zmian geometrycznych drogi gminnej nr 104070L na przedmiotowym odcinku zaznaczono i opisano w części graficznej niniejszego opracowania – rysunek nr 1.
CHARAKTERYSTYKI ELEMENTÓW PROJEKTOWANEJ INFRASTRUKTURY
długość projektowanego odcinka 0,261 km
powierzchnia projektowanej jezdni 1320,10 m2
powierzchnia projektowanych poboczy 394,56 m2
powierzchnia projektowanych skarp i zieleńców (biologicznie czynna) 644,09 m2
Wykonawca w terminie 10 dni od podpisania umowy, w ramach zadania wykona i umieści w miejscu realizacji inwestycji, tablicę informacyjną – wg zał. nr 5 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45000000-7 - Roboty budowlane
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 411222,71 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 701496,20 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 411222,71 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWO-MOSTOWYCH PARCZEW SPÓŁKA AKCYJNA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030814699
7.3.3) Ulica: 11 Listopada 170
7.3.4) Miejscowość: Parczew
7.3.5) Kod pocztowy: 21-200
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 411222,71 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-11-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |