Dostawa oleju opałowego lekkiego do Szkoły Podstawowej w Baniach dla potrzeb ogrzewania budynku szkoły
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII SKŁODOWSKIEJ -CURIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00586728
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00586728/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-11-08 12:33
- Lokalizacja
- Banie, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b703bcb0-300d-42b5-8a11-af9d21951549
- Identyfikator
- 8581768993
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00586728 z dnia 2024-11-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa oleju opałowego lekkiego do Szkoły Podstawowej w Baniach dla potrzeb ogrzewania budynku szkoły
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII SKŁODOWSKIEJ -CURIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000265678
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Sportowa 1
1.5.2.) Miejscowość: Banie
1.5.3.) Kod pocztowy: 74-110
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@spbanie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://sp.banie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b703bcb0-300d-42b5-8a11-af9d219515491.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa oleju opałowego lekkiego do Szkoły Podstawowej w Baniach dla potrzeb ogrzewania budynku szkoły2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b703bcb0-300d-42b5-8a11-af9d21951549
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00586728
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00533519/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa oleju opałowego lekkiego do Szkoły Podstawowej w Baniach dla potrzeb ogrzewania budynku szkoły
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00534072
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SP.951.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Specyfikacji Warunków Zamówienia
OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
4.1. Przedmiot zamówienia obejmuje zakup i sukcesywną w miarę potrzeb dostawę oleju opałowego grzewczego lekkiego do Szkoły Podstawowej w Baniach, ul. Sportowa 1, 74-110 Banie, w ilościach niezbędnych do ogrzewania pomieszczeń.
4.2. Planowana łączna ilość oleju wynosić będzie 50 000 litrów (wartość maksymalna).
4.3. Ilość oleju grzewczego jest ilością prognozowaną. Dlatego z uwagi na możliwość zmiany bieżących potrzeb w trakcie realizacji umowy (podyktowanych warunkami niezależnymi od Zamawiającego), Zamawiający zobowiązuje się do minimalnej realizacji zamówienia na poziomie nie mniejszym niż 40% ilości, o której mowa w pkt 4.2.
4.4. Zakres zamówienia obejmuje:
4.4.1. sprzedaż oleju opałowego Zamawiającemu,
4.4.2. załadunek,
4.4.3. transport oleju na miejsce przeznaczenia,
4.4.4. rozładunek oleju.
4.5. Olej opałowy musi spełniać wymagania normy PN-C-96024:2020-12 lub równoważnej dla gatunku L-1.
4.6. Minimalne parametry oleju opałowego lekkiego:
4.6.1. gęstość w temperaturze 15 oC nie może być wyższa niż 860 kg/m3
4.6.2. wartość opałowa (energetyczna) nie może być niższa od 42,6 MJ/kg
4.6.3. temperatura zapłonu nie może być niższa niż 56 oC
4.6.4. zawartość siarki nie może być wyższa niż 0,1%
4.6.5. zawartość wody nie może być wyższa niż 200 mg/kg
4.6.6. zawartość ciał stałych nie może być wyższa niż 24 mg/kg
4.6.7. temperatura płynięcia nie może być wyższa niż -20 oC
4.6.8. lepkość klimatyczna w temperaturze maksymalnej 6,00 mm2/s
4.6.9. skład frakcyjny:
do 250° C destyluje, nie więcej niż 65 % (v/v)
do 350° C destyluje, nie mniej niż 85 % (v/v)
4.6.10. pozostałość po koksowaniu z 10% pozostałości destylacyjnej – maks. 0,3% (m/m)
4.6.11. pozostałość po spopieleniu - max. 0,01 % (m/m)
4.6.12. zabarwienie czerwone (parametry znacznika oraz barwnika czerwonego zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 28 listopada 2022 r. w sprawie znakowania i barwienia wyrobów energetycznych (Dz. U. 2022, poz. 2633).
4.7. Wykonawca będzie świadczył dostawy własnym specjalistycznym transportem, którego koszt wliczony jest w cenę oleju opałowego.
4.8. Transport oleju opałowego winien spełniać wymogi odpowiednich przepisów bezpieczeństwa pożarowego, ruchu drogowego oraz ochrony środowiska.
4.9. Realizacja zamówienia będzie odbywać się sukcesywnie (partiami) na podstawie zlecenia zapotrzebowania składanego przez upoważnionych pracowników Zamawiającego drogą elektroniczną lub pisemnie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 196185 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 196185 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 196185 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Oktan Energy&V/L Service sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9552029087
7.3.3) Ulica: Hryniewieckiego 1
7.3.4) Miejscowość: Szczecin
7.3.5) Kod pocztowy: 70-606
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 196185 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-04-30| 2024-11-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |