Remont pomieszczeń mieszkalnych i korytarza w internacie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Chrobrzu

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Bolesława Chrobrego w Chrobrzu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00586909
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00586909/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-11-08 12:59
Lokalizacja
Chroberz, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8ba4dc26-be3f-4fa2-a405-eef7dabbf66a
Identyfikator
6621212670
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00586909 z dnia 2024-11-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pomieszczeń mieszkalnych i korytarza w internacie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Chrobrzu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Bolesława Chrobrego w Chrobrzu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291156386

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Parkowa 11

1.5.2.) Miejscowość: Chroberz

1.5.3.) Kod pocztowy: 28-425

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.7.) Numer telefonu: 413564003

1.5.8.) Numer faksu: 413564024

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zsrchroberz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zsrchroberz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8ba4dc26-be3f-4fa2-a405-eef7dabbf66a

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont pomieszczeń mieszkalnych i korytarza w internacie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Chrobrzu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8ba4dc26-be3f-4fa2-a405-eef7dabbf66a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00586909

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00280311/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Remont pomieszczeń mieszkalnych i korytarza w internacie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Chrobrzu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00549844

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZSCKR-2710/2/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 510986,46 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres rzeczowy zadania obejmuje:
1) Prace przygotowawcze i roboty rozbiórkowe (zabezpieczenie okien i drzwi, demontaż boazerii, wykucie z muru ościeżnic, zabudów meblowych i kratek wentylacyjnych , zerwanie posadzek).
2) Obicie odpadających tynków, zeskrobanie i zmycie starych farb ze ścian i sufitów , zagruntowanie podłoży.
3) Montaż metalowych narożników, położenie gładzi gipsowej.
4) Szpachlowanie, gruntowanie, malowanie dwukrotne ścian i sufitów.
5) Ułożenie posadzek z paneli winylowych w pokojach mieszkalnych (klasa 32, reakcja na ogień- Bfi-s1) i płytek typu gres na korytarzu formatu 60 x 60 cm.
6) Montaż nakładek pcv na parapetach .
7) Montaż ościeżnic, drzwi przylgowych fabrycznie wykończonych.
8) Montaż naświetli nieotwieranych, przeszklonych w klasie odporności ogniowej EI30 .
9) Wymiana instalacji c.o.( rozprowadzenie instalacji po piętrze z podpięciem do istniejących pionów, montaż nowych grzejników, zaworów, wykonanie prób szczelności instalacji ).
10) Wykonanie nowej instalacji elektrycznej z montażem oświetlenia, gniazd i wyłączników.
11) Wykonanie badań sprawdzających instalację elektryczną i dostarczenie protokołu z pomiarów .
12) Uporządkowanie terenu robót w tym wywiezienie gruzu z rozebranych konstrukcji .

4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
2024-11-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane