Poprawa efektywności energetycznej budynku wielofunkcyjnego w Grzmiącej wraz z jego modernizacją
GMINA GRZMIĄCA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00586927
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00586927/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-11-08 13:02
- Lokalizacja
- Grzmiąca, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ae072e4e-052c-11ee-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 6731771695
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00586927 z dnia 2024-11-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa efektywności energetycznej budynku wielofunkcyjnego w Grzmiącej wraz z jego modernizacją
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GRZMIĄCA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920647
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. 1 Maja 7
1.5.2.) Miejscowość: Grzmiąca
1.5.3.) Kod pocztowy: 78-450
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@grzmiaca.org.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.grzmiaca.org.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ae072e4e-052c-11ee-9355-06954b8c6cb91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa efektywności energetycznej budynku wielofunkcyjnego w Grzmiącej wraz z jego modernizacją2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ae072e4e-052c-11ee-9355-06954b8c6cb9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00586927
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00059061/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Poprawa efektywności energetycznej budynku wielofunkcyjnego w Grzmiacej wraz z jego modernizacją
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00299205
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.17.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa i remont istniejącego budynku, budowa schodów zewnętrznych, zagospodarowanie terenu wokół budynku w ramach zadania: poprawa efektywności energetycznej budynku wielofunkcyjnego w Grzmiącej wraz z jego modernizacją, dz. nr 15/4, obręb Grzmiąca 0013 w gminie Grzmiąca.
2. OGÓLNE ZAŁOŻENIA PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA a) termomodernizacja budynku b) przebudowa i remont pomieszczeń c) przebudowa wybranych istniejących schodów zewnętrznych d) wydzielenie klatki schodowej w skrzydle B jako odrębnej strefy p. poż., montaż klapy oddymiającej, montaż drzwi napowietrzających z siłownikiem. e) przystosowanie budynku do potrzeb osób niepełnosprawnych: 1) przebudowa nawierzchni pieszych przed głównym wejściem do budynku (w części A) 2) budowa schodów zewnętrznych w konstrukcji stalowej, w celu montażu platformy schodowej zewnętrznej umożliwiającej dostęp na piętro 1 w skrzydle A oraz parter w skrzydle B (świetlicy) 3) wydzielenie ustępów dla osób niepełnosprawnych na kondygnacjach, których będzie mogła korzystać osoba niepełnosprawna f) przebudowa instalacji wewnętrznych w celu poprawy efektywności energetycznej
3. W ramach realizacji zamówienia Wykonawca będzie dodatkowo zobowiązany do zbudowania dwóch masztów flagowych zgodnie z projektem małej infrastruktury lokalnej, załączonym do załącznika nr 10 do SWZ.
4. Podczas prowadzenia prac budowlanych, Wykonawca będzie zobowiązany do doprowadzenia terenów zielonych przy obiekcie, tzn. „Lawendowego Wzgórza” do stanu sprzed rozpoczęcia robót budowlanych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45314320-0 - Instalowanie okablowania komputerowego
45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5067600,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7948912,34 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5067600,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ROBUD Usługi Remontowo-Budowlane Robert Chuchro
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6731736807
7.3.3) Ulica: Polna
7.3.4) Miejscowość: Krosino
7.3.5) Kod pocztowy: 78-452
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-09-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5067600,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-08-26| 2024-11-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |