„PRZEGLĄD ELEKTROWNI WODNEJ JEZIORSKO W 2024 r. - 2 TURBOZESPOŁY, KAŻDY O MOCY 2MW”
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00586973
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00586973/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-11-08 13:07
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-04c7f9de-5e40-4873-9af5-b787591b1789
- Identyfikator
- 5272825616
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00586973 z dnia 2024-11-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„PRZEGLĄD ELEKTROWNI WODNEJ JEZIORSKO W 2024 r. - 2 TURBOZESPOŁY, KAŻDY O MOCY 2MW”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368302575
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żelazna 59a
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-848
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne-poznan@wody.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/wody-polskie
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://przetargi.wody.gov.pl/wp/auctions/r20866,PRZEGLAD-ELEKTROWNI-WODNEJ-JEZIORSKO-W-2024-r-2-TURBOZESPOLY-KAZDY-O-MOCY-2MW.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Państwowa Osoba Prawna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„PRZEGLĄD ELEKTROWNI WODNEJ JEZIORSKO W 2024 r. - 2 TURBOZESPOŁY, KAŻDY O MOCY 2MW”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-04c7f9de-5e40-4873-9af5-b787591b1789
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00586973
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00225727/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.45 Przegląd EW Jeziorsko w 2024 r. - dwa turbozespoły, każdy o mocy 2 MW
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00520740
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: P.ROZ.2710.53.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 243902,44 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przegląd Elektrowni Wodnej Jeziorsko obejmujący dwa turbozespoły, każdy o mocy 2 MW w zakresie mechanicznym i elektrycznym m.in.:
-Prace przygotowawcze do przeglądu turbozespołów,
-Przegląd, regulacja, ewentualne zakwalifikowanie do naprawy drążków siłowników kierownicy
turbin i łączników klap aparatu,
-Przegląd, konserwacja układu smarowania łożysk prowadzących turbin, instalacji UZO turbin,
układu hamowania,
-Przegląd uszczelnień podłogi turbin, łożyska turbin i uszczelnień węglowych,
-Przegląd, konserwacja, układu chłodzenia turbozespołów, zasuwy awaryjnej na ujęciu wody do
elektrowni, instalacji systemu odwodnienia turbin Kaplana,
- Przegląd komory i łopat wirnika turbin Kaplana i ewentualne zakwalifikowanie powierzchni
wżerów do napawań,
-Przegląd i konserwacja serwomotorów turbin, instalacji hydraulicznej turbozespołów i pomiary
drgań turbozespołów,
-Przegląd i konserwacja generatorów, szaf układu wzbudzenia, regulacji napięcia oraz
transformatora wzbudzenia, szaf układu regulatora obrotów turbin, transformatorów- rozdzielni 15kV-SN, rozdzielni i szaf nn-0,4 kV, układów sygnalizacji, pomiaru i sterowania,
-Przegląd, czyszczenie, regulacja sond hydrostatycznych pomiarów poziomów wody w Elektrowni.
Szczegółowy zakres zamówienia określa opis przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71356100-9 - Usługi kontroli technicznej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71356000-8 - Usługi techniczne
50000000-5 - Usługi naprawcze i konserwacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 298890,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 298890,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 298890,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "TURBO - REM Józef Macura
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5881504191
7.3.3) Ulica: ul. Długa nr 30
7.3.4) Miejscowość: Laskowice
7.3.5) Kod pocztowy: 86-130
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 298890,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni
| 2024-11-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |