Wykonywanie badań profilaktycznych pracowników/stażystów Urzędu Miasta Lublin, członków Ochotniczej Straży Pożarnej Głusk z siedzibą w Lublinie.
Gmina Lublin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00587266
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00587266/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-11-08 13:56
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9f1a5fd1-9b47-48b9-9cd6-14aabc1a1e7a
- Identyfikator
- 9462575811
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00587266 z dnia 2024-11-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonywanie badań profilaktycznych pracowników/stażystów Urzędu Miasta Lublin, członków Ochotniczej Straży Pożarnej Głusk z siedzibą w Lublinie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lublin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019514
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl. Króla Władysława Łokietka 1
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-109
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@lublin.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://lublin.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9f1a5fd1-9b47-48b9-9cd6-14aabc1a1e7a1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonywanie badań profilaktycznych pracowników/stażystów Urzędu Miasta Lublin, członków Ochotniczej Straży Pożarnej Głusk z siedzibą w Lublinie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9f1a5fd1-9b47-48b9-9cd6-14aabc1a1e7a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00587266
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00041566/53/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.44 Wykonywanie badań profilaktycznych pracowników/stażystów UM Lublin, członków OSP Głusk i OSP Lublin
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00567481
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-P-I.271.87.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 246663,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Zamówienia obejmuje wykonywanie badań profilaktycznych pracowników/stażystów Urzędu Miasta Lublin, członków Ochotniczej Straży Pożarnej Głusk z siedzibą w Lublinie w tym:
1.1 Wykonywanie badań profilaktycznych (okresowych, wstępnych i kontrolnych) pracowników i stażystów Urzędu Miasta Lublin w zakresie wynikającym z przepisów prawa i wskazań dotyczących zajmowanych stanowisk pracy, a także wykonywanie innych badań w przypadku stwierdzenia, że jest to niezbędne dla prawidłowej oceny stanu zdrowia osoby badanej.
1.2 Wykonywanie badań profilaktycznych wstępnych, okresowych i kontrolnych członków Ochotniczej Straży Pożarnej Głusk
z siedzibą w Lublinie (w tym strażak ratownik OSP biorący bezpośredni udział w działaniach ratowniczych; należy uwzględnić pracę na wysokości powyżej 3 metrów).
1.3 Wykonywanie badań profilaktycznych dotyczących wydania zezwolenia na kierowanie pojazdem uprzywilejowanym wraz z wydaniem orzeczenia psychologicznego – członkowie OSP Głusk z siedzibą w Lublinie.
1.4 Zapewnienie udziału lekarza medycyny pracy w komisji BHP.
1.5 Zapewnienie udziału lekarza medycyny pracy w wizytacjach stanowisk pracy osób z orzeczoną niepełnosprawnością
4.5.3.) Główny kod CPV: 85147000-1 - Usługi zdrowotne świadczone dla firm
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty. W przedmiotowym postępowaniu nie została złożona żadna oferta.| 2024-11-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |