Wykonanie remontu elewacji frontowej budynku Wspólnoty Mieszkaniowej Wrocławska 15 w Środzie Śląskiej

Gmina Środa Śląska

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00587271
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00587271/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-11-08 13:57
Lokalizacja
Środa Śląska, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-404abbcc-9f44-4f78-8602-c6fe3b8eec89
Identyfikator
9131500156
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRoboty izolacyjneTynkowanieRoboty elewacyjneRoboty przy wznoszeniu rusztowańRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie stolarki budowlanej

Wykonawcy

1 przyznane

MM BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot 0
224 049,56 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00587271 z dnia 2024-11-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie remontu elewacji frontowej budynku Wspólnoty Mieszkaniowej Wrocławska 15 w Środzie Śląskiej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Środa Śląska

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931935069

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 5

1.5.2.) Miejscowość: Środa Śląska

1.5.3.) Kod pocztowy: 55-300

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@srodaslaska.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://srodaslaska.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://srodaslaska.logintrade.net/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie remontu elewacji frontowej budynku Wspólnoty Mieszkaniowej Wrocławska 15 w Środzie Śląskiej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-404abbcc-9f44-4f78-8602-c6fe3b8eec89

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00587271

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00073534/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.26 Remont budynku Wspólnoty Mieszkaniowej Wrocławska 15

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00529312

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WZP 271.8-32/24

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu elewacji frontowej budynku Wspólnoty Mieszkaniowej Wrocławska 15 – Roboty izolacyjne, Tynkowanie, Roboty elewacyjne, Roboty remontowe i renowacyjne, roboty przy wznoszeniu rusztowań, Roboty Instalacyjne elektryczne, Roboty w zakresie stolarki budowlanej, wykonane zgodnie z przedmiarem robót załączonym do postępowania.
Zamawiający wymaga, aby Wykonawca przedłożył uproszczony kosztorys ofertowy najpóźniej w dniu podpisania umowy.

2. Budynek wpisany jest do rejestru zabytków, Zamawiający dysponuje ważnym pozwoleniem na prowadzenie robót budowlanych przy zabytku oraz pozwoleniem na budowę, które to dokumenty stanowią część dokumentacji technicznej składającej się na załączniki do SWZ.

3. W celu zapoznania się ze szczegółowym zakresem prac, Wykonawca zapozna się z przedmiarem robót oraz z projektem budowlanym, załączonymi do postępowania. (Część II SWZ) UWAGA – Zakres załączonego projektu budowlanego jest szerszy od załączonego przedmiaru. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie całości prac określonych w przedmiarze, opisanych w projekcie budowlanym w zakresie elewacji frontowej budynku.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45410000-4 - Tynkowanie

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 224049,56 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 467400,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 224049,56 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MM BUD Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8943059910

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 224049,56 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2024-11-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane