Remont węzła sanitarnego w budynku Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Krakowie przy ul. Aleksandra Lubomirskiego 21
ZESPÓŁ SZKÓŁ I PLACÓWEK SPECJALNYCH W KRAKOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00587276
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00587276/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-11-08 13:57
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-881901a1-048e-4844-a93e-648423bf07a8
- Identyfikator
- 6751298233
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00587276 z dnia 2024-11-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont węzła sanitarnego w budynku Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Krakowie przy ul. Aleksandra Lubomirskiego 21
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ I PLACÓWEK SPECJALNYCH W KRAKOWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 356727999
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Aleksandra Lubomirskiego 21
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-509
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampubl5@mcoo.krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://kr.edu.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-881901a1-048e-4844-a93e-648423bf07a81.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont węzła sanitarnego w budynku Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Krakowie przy ul. Aleksandra Lubomirskiego 212.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-881901a1-048e-4844-a93e-648423bf07a8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00587276
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00514042/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont węzła sanitarnego w budynku Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Krakowie, ul. Aleksandra Lubomirskiego 21
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00531530
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZSiPS/ZP/1/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 142751,51 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zgodnie z dokumentacją techniczną w budynku Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Krakowie przy ul. Aleksandra Lubomirskiego 21, robót budowlanych w zakresie remontu węzła sanitarnego (bez przedsionka) zlokalizowanego na I piętrze budynku. Graficzny obszar realizacji robót budowlanych został wskazany na szkicu nr 1 - „Zakres prac do wykonania”.
1A. Wykonawca przy realizacji robót i prac objętych zamówieniem winien uwzględnić dodatkowo:
1) rozkucie pionów w łazience na parterze i nawiązania do nowych pionów przy podłączeniu instalacji sanitarnych łazienki z I piętra;
2) przywrócenie wszystkich pomieszczeń, w których będą prowadzone prace do stanu pierwotnego;
Uwaga: Należy uzupełnić bruzdy, tynki, pomalować ściany i sufity we wszystkich pomieszczeniach (malowaniu podlegać będą całe pomieszczenia, w których przewidziano prace - wszystkie sufity i ściany na parterze i I piętrze), należy wykonać naprawę wszystkich zniszczeń, pęknięć i innych ubytków powstałych podczas pracy;
3) w zakresie robót elektrycznych w pomieszczeniu sanitariatu na I piętrze wykonanie poniższych prac:
- dostosowanie instalacji oświetleniowej do nowej lokalizacji opraw (oprawy do ponownego montażu);
- doprowadzenie zasilania oraz okablowania sterującego do sterownika ogrzewania podłogowego;
- zdemontowanie czujników dymu oraz włamania na czas prowadzenia robót oraz ich ponowny montaż po wykonaniu prac.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 156200,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 159520,35 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 159520,35 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Mój Faworyt Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 388829367
7.3.4) Miejscowość: Klikuszowa
7.3.5) Kod pocztowy: 34-404
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 159520,35 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Dotyczy pkt. "Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej": Uzupełnienie informacji: Termin wykonania całego przedmiotu zamówienia: do 21 dni roboczych od dnia przekazania Wykonawcy terenu budowy. Teren budowy zostanie przekazany do 2 dni od dnia zawarcia Umowy.Przez dni robocze rozumie się dni od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy.
| 2024-11-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |