Przetarg nieograniczony na dostawę środków czystości, artykułów gospodarczych oraz higienicznych dla potrzeb WCSKJ

Wojewódzkie Centrum Szpitalne Kotliny Jeleniogórskiej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
615036-2024
Typ
29
Opublikowano
2024-10-11
Wartość
2 039 605,97 PLN
Lokalizacja
Jelenia Góra, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
611-12-13-469
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Pełne ogłoszenie

Oficjalny dokument Dz.U. UE

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Środki czyszcząceProdukty do zmywania naczyńMydłoRęczniki papierowe do rąkPapier toaletowyWiadraWorki i torbyMiotły i szczotki i inne artykuły różnego rodzajuSól warzona i czysty chlorek soduRęczniki kuchenneProdukty do pielęgnacji ciałaBaterie alkalicznePreparaty piorąceAkumulatory, komory galwaniczne i baterie galwaniczneŚrodki odtłuszczająceSztućce i talerze jednorazoweŚrodki do czyszczenia podłógŚrodek do mycia rąkŚrodki antyseptyczne i dezynfekcyjneWorki do przewozu zwłok

Wykonawcy

18 przyznanych

ZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL · lot LOT-0024
86 788,8 PLN
ZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL · lot LOT-0028
48 449,7 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO "NOVAX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBydgoszcz, PL · lot LOT-0008
1904,04 PLN
DARIUSZ JANIAKGrodziec, PL · lot LOT-0009
28 228,5 PLN
MEDILAB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL · lot LOT-0022
5130 PLN
"HIGMA SERVICE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOpole, PL · lot LOT-0002
146 616 PLN
"HIGMA SERVICE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOpole, PL · lot LOT-0003
43 518,02 PLN
"HIGMA SERVICE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOpole, PL · lot LOT-0004
378 271,13 PLN
"HIGMA SERVICE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOpole, PL · lot LOT-0010
995,74 PLN
"HIGMA SERVICE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOpole, PL · lot LOT-0020
995,74 PLN
"GREENPOL" INSTYTUT KSZTAŁTOWANIA ŚRODOWISKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZielona Góra, PL · lot LOT-0026
1904,04 PLN
'FLESZ' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0019
5658 PLN
"DR. WEIGERT POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄDr. Weigert Polska Sp. z o.o. ul. Wybrzeże Gdyńskie 6D 01-531 Warszawa NIP113 19 66 985, PL · lot LOT-0001
131 907,66 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWE CONTENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL · lot LOT-0025
7004,85 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWE CONTENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL · lot LOT-0027
1904,04 PLN
OLGA PERLIŃSKAWarszawa, PL · lot LOT-0014
1904,04 PLN
PAWEŁ PINKOWSKIWierzbno, PL · lot LOT-0005
275 126,4 PLN
PAWEŁ PINKOWSKIWierzbno, PL · lot LOT-0006
135 349,2 PLN

Treść ogłoszenia

Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.