Przetarg nieograniczony PN/40SM/07/2024/WWSP na dostawę aparatów EKG do Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o.o. w ramach zadania inwestycyjnego „Wyposażenie Warszawskiego Szpitala Południowego”
Warszawski Szpital Południowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 618692-2024
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2024-10-14
- Wartość
- 108 000 PLN
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- NIP 5252491419
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia medyczne
Wykonawcy
1 przyznane
"PROMED" SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL · lot LOT-0001
108 000 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.