Wykonanie kolejnego etapu remontu dachu w XV Liceum Ogólnokształcącym w Krakowie, al. Dygasińskiego 15
XV Liceum Ogólnokształcące
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00587805
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00587805/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-11-08 16:09
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cbf1abc7-db8e-4f7d-a136-a040239d32da
- Identyfikator
- 6792026394
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00587805 z dnia 2024-11-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie kolejnego etapu remontu dachu w XV Liceum Ogólnokształcącym w Krakowie, al. Dygasińskiego 15
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: XV Liceum Ogólnokształcące
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000719406
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Dygasińskiego 15
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 30-820
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: lo15@mjo.krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.xvlo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cbf1abc7-db8e-4f7d-a136-a040239d32da1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie kolejnego etapu remontu dachu w XV Liceum Ogólnokształcącym w Krakowie, al. Dygasińskiego 152.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cbf1abc7-db8e-4f7d-a136-a040239d32da
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00587805
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00277214/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Wykonanie kolejnego etapu remontu dachu w XV Liceum Ogólnokształcącym w Krakowie, al. Dygasińskiego 15
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00431214
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: XVLO/ZP/2/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie kolejnego etapu remontu dachu w XV Liceum Ogólnokształcącym w Krakowie, al. Dygasińskiego 15, zakres prac obejmuje w szczególności:
▪ Wykonanie ogrodzenia placu budowy
▪ Wykonanie rusztowania
▪ Wykonanie daszków zabezpieczających nad wejściami
▪ Istniejącą instalację odgromową dachu należy zabezpieczyć lub zdemontować i zainstalować po zakończeniu prac
▪ Badanie i pomiar instalacji odgromowej po zakończeniu prac
▪ Rozebranie rynien, rur spustowych, obróbek blacharskich z blachy nie nadającej się do użytku wraz z wywozem i utylizacją
▪ Przygotowanie podłoża i oczyszczenie podłoża połaci dachowej
▪ Wykonanie i montaż rynien, rur spustowych, obróbek blacharskich z blachy ocynkowanej
▪ Montaż czyszczaków kanalizacyjnych oraz wymiana uszkodzonej rury kanalizacyjnej w wykopie
▪ Czyszczenie powierzchni wysokociśnieniowe - usunięcie zanieczyszczeń organicznych
▪ Pokrycie dachów papą termozgrzewalną, jedna warstwa papy z zagruntowaniem podłoża
Wprowadzenie Wykonawcy na plac budowy może odbyć się przy udziale przedstawiciela Miejskiego Konserwatora Zabytków.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 280347,82 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 280347,82 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 280347,82 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Usługowo-Handlowa „NOWIX” Mariusz Nowak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 944-153-01-86
7.3.3) Ulica: ul. H. Sienkiewicza 7
7.3.4) Miejscowość: Alwernia
7.3.5) Kod pocztowy: 32-566
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 280347,82 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Termin realizacji przedmiotu zamówienia maksymalnie 2 miesiące licząc od dnia przekazania placu budowy.| 2024-11-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |