Przetarg nieograniczony PN/39OL/07/2024 dostawy odczynników i materiałów eksploatacyjnych do analizatorów do pomiaru parametrów krytycznych do Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o.o.

Warszawski Szpital Południowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
627367-2024
Typ
29
Opublikowano
2024-10-17
Wartość
617 518,08 PLN
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
NIP 5252491419
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Pełne ogłoszenie

Oficjalny dokument Dz.U. UE

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Odczynniki i środki kontrastoweOdczynniki chemiczneOdczynniki laboratoryjneAnalizatory

Wykonawcy

1 przyznane

SIEMENS HEALTHCARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0001
617 518,08 PLN

Treść ogłoszenia

Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.