dostawę ciepła w wodzie gorącej, dostarczanej z sieci ciepłowniczej do węzła cieplnego, zlokalizowanego w obiekcie pod adresem: Łódź, ul. Północna 47/51

TEATR MUZYCZNY W ŁODZI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00587962
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00587962/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-11-10 11:11
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-eccdf4bc-6ec9-469f-8e9d-f9b3e0c7de44
Identyfikator
7240001770
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Para, gorąca woda i podobne produkty

Wykonawcy

1 przyznane

VEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ SPÓŁKA AKCYJNAŁódź, PL · lot 0
821 170,77 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00587962 z dnia 2024-11-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
dostawę ciepła w wodzie gorącej, dostarczanej z sieci ciepłowniczej do węzła cieplnego, zlokalizowanego w obiekcie pod adresem: Łódź, ul. Północna 47/51

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: TEATR MUZYCZNY W ŁODZI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000279203

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Północna 47/51

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 91-425

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: raf@binar.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.teatr-muzyczny.lodz.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

dostawę ciepła w wodzie gorącej, dostarczanej z sieci ciepłowniczej do węzła cieplnego, zlokalizowanego w obiekcie pod adresem: Łódź, ul. Północna 47/51

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eccdf4bc-6ec9-469f-8e9d-f9b3e0c7de44

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00587962

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00243864/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 dostawę ciepła w wodzie gorącej, dostarczanej z sieci ciepłowniczej do węzła cieplnego, zlokalizowanego w obiekcie pod adresem: Łódź, ul. Północna 47/51

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Wykonawca jest monopolistą realizującą dostawę ciepła w wodzie gorącej, dostarczanej z sieci ciepłowniczej do węzła cieplnego, zlokalizowanego w obiekcie pod adresem: Łódź, ul. Północna 47/51

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/3/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

dostawa ciepła w wodzie gorącej, dostarczanej z sieci ciepłowniczej do węzła cieplnego, zlokalizowanego w obiekcie pod adresem: Łódź, ul. Północna 47/51

4.5.3.) Główny kod CPV: 09320000-8 - Para, gorąca woda i podobne produkty

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Veolia Energia Łódź S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7280018564

7.3.3) Ulica: ul. J. Andrzejewskiej 5,

7.3.4) Miejscowość: Łódź

7.3.5) Kod pocztowy: 92-550

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 821170,77 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2024-10-01 do 2024-09-30
2024-11-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy