świadczenie usług przeprowadzenia kontroli antydopingowej moczu i krwi
POLSKA AGENCJA ANTYDOPINGOWA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00587970
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00587970/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-11-10 14:19
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-42faf249-d7c3-4e67-a4ee-efff3e131870
- Identyfikator
- 5262165905
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Specjalistyczne usługi medyczne
Wykonawcy
1 przyznane
TOMASZ GRZYWACZSopot, PL · lot 0
20 000 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00587970 z dnia 2024-11-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
świadczenie usług przeprowadzenia kontroli antydopingowej moczu i krwi
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POLSKA AGENCJA ANTYDOPINGOWA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 367498955
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Fabryczna 5a
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-446
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@antydoping.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.antydoping.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-42faf249-d7c3-4e67-a4ee-efff3e1318701.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Państwowa Osoba Prawna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Sport
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
świadczenie usług przeprowadzenia kontroli antydopingowej moczu i krwi2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-42faf249-d7c3-4e67-a4ee-efff3e131870
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00587970
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00096279/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Świadczenie usług przeprowadzenia kontroli antydopingowej moczu i krwi
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie zostały złożone żadne oferty, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-e24c2028-c3a5-436e-bb33-5b5b18b85225
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 7/usł./2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 1400000,00 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 20000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Świadczenie usług przeprowadzenia kontroli antydopingowej moczu i krwi
4.5.3.) Główny kod CPV: 85121200-5 - Specjalistyczne usługi medyczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 500 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 500 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 500 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DG Double Guide Tomasz Grzywacz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5851181754
7.3.3) Ulica: Kolberga 12c/34
7.3.4) Miejscowość: Sopot
7.3.5) Kod pocztowy: 81-881
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 20000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-31| 2024-11-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |