Usługa polegająca na sukcesywnym odbiorze w celu dalszego zagospodarowania w procesie odzysku odpadów o kodzie 20 03 07 – odpadów wielkogabarytowych w ilości 300 Mg- zamówienie w trybie z wolnej ręki
ZAKŁAD ZAGOSPODAROWANIA ODPADÓW W POZNANIU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00587975
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00587975/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-11-10 17:51
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5eaf491e-ec6e-49ff-81e7-d2d0e4e7a157
- Identyfikator
- 7831689634
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00587975 z dnia 2024-11-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa polegająca na sukcesywnym odbiorze w celu dalszego zagospodarowania w procesie odzysku odpadów o kodzie 20 03 07 – odpadów wielkogabarytowych w ilości 300 Mg- zamówienie w trybie z wolnej ręki
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD ZAGOSPODAROWANIA ODPADÓW W POZNANIU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 302144863
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Ratajczaka 19
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 61-814
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zzo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zzo.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa polegająca na sukcesywnym odbiorze w celu dalszego zagospodarowania w procesie odzysku odpadów o kodzie 20 03 07 – odpadów wielkogabarytowych w ilości 300 Mg- zamówienie w trybie z wolnej ręki2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5eaf491e-ec6e-49ff-81e7-d2d0e4e7a157
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00587975
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamówienie dotyczące sukcesywnego odbioru w celu dalszego zagospodarowania w procesie odzysku odpadów o kodzie 20 03 07 udzielane jest na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Prawo zamówień
publicznych. Jest to zamówienie w trybie z wolnej ręki zgodnie z art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP do zamówienia podstawowego
udzielonego umową ZZO.342.18.2023. Przedmiot
niniejszego zamówienia stanowi zwiększenie krotności prac dla zadania podstawowego Zamówienie jest udzielane
dotychczasowemu wykonawcy usług, z którym umowa dla zamówienia podstawowego została zawarta w 2023 r.
Zamówienie zostało przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego, jest zgodne z jego
przedmiotem oraz całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZZO.341.46.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest odbiór w celu dalszego zagospodarowania w procesie odzysku odpadów o kodzie 20 03 07 – odpadów wielkogabarytowych w ilości 300 Mg, w okresie od dnia podpisania umowy do dnia 31 marca 2025r. zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90510000-5 - Usuwanie i obróbka odpadów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Z uwagi na brak porozumienia w zakresie ceny oferowanej za realizację zamówienia między stronami negocjacje nie doprowadziły do zawarcia umowy,| 2024-11-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |