Sukcesywna dostawa środków piorących oraz środków do utrzymania czystości w obiektach ZDPSiOW w Bydgoszczy w 2025 roku
Zespół Domów Pomocy Społecznej i Ośrodków Wsparcia
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00588146
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00588146/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-11-12 08:03
- Lokalizacja
- Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6b0b23b4-af6a-4667-bd1d-ee0f4228f25c
- Identyfikator
- 9670117200
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00588146 z dnia 2024-11-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa środków piorących oraz środków do utrzymania czystości w obiektach ZDPSiOW w Bydgoszczy w 2025 roku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Domów Pomocy Społecznej i Ośrodków Wsparcia
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 091338640
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gałczyńskiego 2
1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz
1.5.3.) Kod pocztowy: 85-322
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.7.) Numer telefonu: (52) 372 91 51
1.5.8.) Numer faksu: Nie dotyczy
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@zdpsiow.pl, zamowienia@zdpsiow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdpsiow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/bydgoszcz1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Pomoc Społeczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywna dostawa środków piorących oraz środków do utrzymania czystości w obiektach ZDPSiOW w Bydgoszczy w 2025 roku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6b0b23b4-af6a-4667-bd1d-ee0f4228f25c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00588146
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00010148/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Sukcesywne dostawy środków piorących oraz środków do utrzymania czystości dla ZDPSiOW w Bydgoszczy w 2025 r.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00520056
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.16.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 156529,57 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Sukcesywna dostawa środków piorących oraz środków do
utrzymania czystości w obiektach ZDPSiOW w Bydgoszczy w 2025 roku, w zakresie i na
warunkach określonych w niniejszej SWZ wraz z załącznikami i projekcie umowy. Miejscami
dostawy przedmiotu zamówienia wraz z wniesieniem do magazynów Domów są:
Dom Pomocy Społecznej „Promień Życia” ul. Łomżyńska 54 w Bydgoszczy;
Dom Pomocy Społecznej „Słoneczko” ul. Gałczyńskiego 2 w Bydgoszczy;
Dom Pomocy Społecznej „Jesień Życia” ul. Mińska 15a w Bydgoszczy.
2. Wymagania ogólne przedmiotu zamówienia:
1) Dostarczane środki muszą być dopuszczone do obrotu zgodnie z obowiązującymi normami,
atestami/ lub certyfikatami higieniczno-sanitarnymi PZH dopuszczające je do użytku,
posiadać optymalny termin ważności min. 6 miesięcy od daty ich dostarczenia oraz
odpowiadać ilościom i asortymentowi złożonego jednostkowego zamówienia.
2) Jeżeli jest to wymagane przepisami prawa, dostarczane środki muszą posiadać aktualną
kartę charakterystyki.
3) Zamówione środki muszą być dostarczone w oryginalnych opakowaniach, opakowanie
jednostkowe musi posiadać zamknięcie, które gwarantuje jego szczelność przed i po
wielokrotnym otwarciu. Opakowanie jednostkowe musi być oznakowane etykietami
zawierającymi informacje dla użytkownika m.in. o warunkach magazynowania
i przechowywania, środkach bezpieczeństwa i zagrożeniach. Wszystkie etykiety muszą być
w języku polskim. Etykieta na opakowaniu jednostkowym powinna zawierać m.in.:
a) Nazwę, logo, adres producenta;
b) Opis sposobu stosowania produktu;
c) Opis składu chemicznego;
d) Czas skutecznego działania w przypadku środków dezynfekujących;
e) Sposób dozowania;
f) Informacja o środkach ostrożności w postaci znaków graficznych;
g) Ilość i pojemność opakowania jednostkowego i zbiorczego;
h) Nr serii i datę produkcji;
i) Okres przydatności do użycia.
4) Wykonawca jest zobowiązany przy dostawie płynów i produktów do zmywarek wykonać
regulację urządzeń Zamawiającego zgodnie z zaleceniami producenta pod kątem dozowania
produktu.
5) Oferowany przedmiot zamówienia w dniu sporządzenia oferty nie może być przewidziany
przez producenta do wycofania z produkcji lub sprzedaży.
6) Jeżeli w SWZ lub załącznikach do SWZ występuje wskazanie konkretnych nazw produktów/
znaków towarowych, nie należy ich traktować jako wymagania odnoszące się do przedmiotu
zamówienia, wyłącznie jako wskazanie o charakterze informacyjnym/opisowym, wskazujące
na skład chemiczny, zastosowanie i przeznaczenie danego środka/produktu bądź określające
przez Zamawiającego standard i walory jakościowe.
7) Wykonawca zobowiązany jest przed podpisaniem umowy dostarczyć Zamawiającemu
aktualne karty charakterystyk, dopuszczenia do obrotu substancji biobójczych ( w wersji
papierowej i elektronicznej), i/lub certyfikaty higieniczno-sanitarne PZH dopuszczające je do użytku. Ponadto Wykonawca jest zobowiązany do regularnego ich aktualizowania w
przypadku zaistnienia zmiany.
8) Zamawiający informuje, że ilości podane w formularzu asortymentowo cenowym są
ilościami szacunkowymi służącymi do porównania ofert.
9) Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany podanych w załączniku nr 1 do SWZ ilości
produktów, w zależności od swoich potrzeb, przy zachowaniu cen jednostkowych
określonych w tym załączniku ( formularz asortymentowo-cenowy). Zmiany w tym zakresie
nie wymagają zmiany Umowy w formie pisemnej w postaci aneksu do Umowy.
10) W zależności od bieżących potrzeb, Zamawiającemu przysługuje prawo do zamówienia
produktów w łącznej ilości mniejszej niż określonej w formularzu asortymentowo-cenowym
( załącznik nr 1 do SWZ ), jednak nie mniejszej niż 60 % tej ilości.
11) Szczegółowy opis wymaganych produktów oraz szacunkowe ilości zostały opisane w Rozdziale VI. SWZ oraz w formularzu asortymentowo - cenowym, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ, który został zmodyfikowany o zapisy w pozycjach 1, 34 i 48.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39830000-9 - Środki czyszczące
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39800000-0 - Środki czyszczące i polerujące
39831000-6 - Preparaty piorące
39831210-1 - Detergenty do zmywarek
39831250-3 - Roztwory myjące
39831240-0 - Preparaty czyszczące
39831600-2 - Środki do czyszczenia toalet
39832000-3 - Produkty do zmywania naczyń
39831300-9 - Środki do czyszczenia podłóg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 176808,38 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 176808,38 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 176808,38 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "TANAX" Dystrybucja Kardach Jarosław Jerzy
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 967 070 13 76
7.3.3) Ulica: ul. Bluszczowa 3A
7.3.4) Miejscowość: Bydgoszcz
7.3.5) Kod pocztowy: 85-361
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 176808,38 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-02 do 2025-12-31| 2024-11-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |