Modernizacja 4 sal lekcyjnych (sale nr: 06 i 011 – niski parter, nr 10 – parter, nr 201 – II piętro) w budynku szkolnym Zespołu Szkół nr 2 imienia K. K. Baczyńskiego w Ełku przy ul. Sikorskiego 7
Zespół Szkół Nr 2 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Ełku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00588259
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00588259/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-11-12 08:42
- Lokalizacja
- Ełk, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f0fe18d7-4943-4f7e-95fe-058b0d3230a6
- Identyfikator
- 8481135768
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty rozbiórkoweRoboty instalacyjne elektryczne
Wykonawcy
1 przyznane
NORDMAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWieliczki, PL · lot 0
217 979,8 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00588259 z dnia 2024-11-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja 4 sal lekcyjnych (sale nr: 06 i 011 – niski parter, nr 10 – parter, nr 201 – II piętro) w budynku szkolnym Zespołu Szkół nr 2 imienia K. K. Baczyńskiego w Ełku przy ul. Sikorskiego 7
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół Nr 2 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Ełku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000604933
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sikorskiego 7
1.5.2.) Miejscowość: Ełk
1.5.3.) Kod pocztowy: 19-300
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki
1.5.7.) Numer telefonu: 87 610 43 23
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zs2.elk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://lo2elk.edupage.org/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f0fe18d7-4943-4f7e-95fe-058b0d3230a61.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja 4 sal lekcyjnych (sale nr: 06 i 011 – niski parter, nr 10 – parter, nr 201 – II piętro) w budynku szkolnym Zespołu Szkół nr 2 imienia K. K. Baczyńskiego w Ełku przy ul. Sikorskiego 72.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f0fe18d7-4943-4f7e-95fe-058b0d3230a6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00588259
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00046748/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont 4 sal lekcyjnych i adaptacja pomieszczenia gospodarczego na toaletę uczniowską
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00483765
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZS2.330.4.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 156256,25 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Modernizacja 4 sal lekcyjnych (sale nr: 06 i 011 – niski parter, nr 10 – parter, nr 201 – II piętro) w budynku szkolnym Zespołu Szkół nr 2 imienia K. K. Baczyńskiego w Ełku przy ul. Sikorskiego 7
4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 217979,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 217979,80 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 217979,80 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: NORDMAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 366630163
7.3.3) Ulica: ul. Letniskowa 29
7.3.4) Miejscowość: Wieliczki
7.3.5) Kod pocztowy: 19-404
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 217979,80 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-068.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-11-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |