Sprawowanie nadzoru inwestorskiego dla zadania pod nazwą „Prace konserwatorskie i remontowe zespołu dworsko-parkowego w Biskupicach”
Powiat Radziejowski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00588453
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00588453/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-11-12 09:32
- Lokalizacja
- Radziejów, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-39ee42f5-e754-40c8-9e65-a049a3f3fa2c
- Identyfikator
- 8891491327
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00588453 z dnia 2024-11-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Sprawowanie nadzoru inwestorskiego dla zadania pod nazwą „Prace konserwatorskie i remontowe zespołu dworsko-parkowego w Biskupicach”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Radziejowski
1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Radziejowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910869966
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kościuszki 17
1.5.2.) Miejscowość: Radziejów
1.5.3.) Kod pocztowy: 88-200
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzp@radziejow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.radziejow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/radziejow.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sprawowanie nadzoru inwestorskiego dla zadania pod nazwą „Prace konserwatorskie i remontowe zespołu dworsko-parkowego w Biskupicach”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-39ee42f5-e754-40c8-9e65-a049a3f3fa2c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00588453
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00028487/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.4 Nadzór nad pracami konserwatorskimi i remontowymi Zespołu Dworsko-Pałacowego w Biskupicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00493745
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Or.VII.272.2.10.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest – sprawowanie nadzoru inwestorskiego dla zadania pod nazwą „Prace konserwatorskie i remontowe zespołu dworsko-parkowego w Biskupicach”.
Sprawowanie nadzoru inwestorskiego będzie dotyczyło dwóch zadań inwestycyjnych pn.:
a) „Prace konserwatorskie i remontowe zespołu dworsko-parkowego w Biskupicach”
Pierwszy etap współfinansowany jest ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Odbudowy Zabytków – edycja pierwsza.
Dokumenty dotyczące pierwszego etapu w tym: SWZ wraz z załącznikami zamieszczone są na stronie internetowej: https://platformazakupowa.pl/ocenianie/manage/offers/publication/960151
b) „Prace konserwatorskie, remontowe i budowlane zespołu dworsko-parkowego w Biskupicach – II etap”
Drugi etap współfinansowany jest ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Odbudowy Zabytków – edycja druga.
Dokumenty dotyczące pierwszego etapu w tym: SWZ wraz z załącznikami zamieszczone są na stronie internetowej: https://platformazakupowa.pl/ocenianie/manage/offers/publication/967848
Powyższe prace muszą być wykonane pod nadzorem osób posiadających uprawnienia do prac przy obiektach zabytkowych.
Szczegółowy zakres opisany jest w dokumentach projektowych - załącznik nr 1 do SWZ.
Pozostałe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia, o którym mowa w ust. 4.1 tj. szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 5 do SWZ (projektowane postanowienia umowy)
4.5.3.) Główny kod CPV: 71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu wpłynęły dwie oferty, z których pierwsza oferta podlega odrzuceniu a druga oferta z ceną, która przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2024-11-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |