Opracowanie dokumentacji projektowej w ramach zadania pn.: „ Budowa chodnika wzdłuż drogi powiatowej nr 1092K w m. Olkusz”.
Powiat Olkuski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00588479
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00588479/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-11-12 09:38
- Lokalizacja
- Olkusz, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-52ae923c-e776-4eaf-8931-e46fa6681dde
- Identyfikator
- 6372024678
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00588479 z dnia 2024-11-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej w ramach zadania pn.: „ Budowa chodnika wzdłuż drogi powiatowej nr 1092K w m. Olkusz”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Olkuski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255045
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 2
1.5.2.) Miejscowość: Olkusz
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-300
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@sp.olkusz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sp.olkusz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9607591.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji projektowej w ramach zadania pn.: „ Budowa chodnika wzdłuż drogi powiatowej nr 1092K w m. Olkusz”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-52ae923c-e776-4eaf-8931-e46fa6681dde
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00588479
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00434407
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OZP.272.20.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dokumentacja swoim zakresem powinna obejmować budowę chodnika wzdłuż drogi powiatowej nr 1092K, na odcinku od skrzyżowania z drogą gminną nr 120311K ul. Sikorka do skrzyżowania z drogą gminną ul. Jurajska w Olkuszu wraz z odwodnieniem drogi.
Wykonawca zobowiązany jest do opracowania projektów zabezpieczeń/przebudowy urządzeń obcych znajdujących się w pasie drogi kolidujących z projektowaną przebudową drogi powiatowej w tym między innymi: branży gazowej, energetycznej, teletechnicznej, sanitarnej, wodociągowej itp.
Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć Zamawiającemu dokumentację w wersji papierowej w ilości jak poniżej oraz w wersji elektronicznej w formacje PDF i dwg (1 egz. dokumentacji):
1) Koncepcję architektoniczną z propozycją zastosowanych rozwiązań konstrukcyjno-materiałowych oraz planem zagospodarowania terenu i przedłożenie jej do akceptacji Zamawiającego – 1 egz.;
2) Projekt budowlany w zakresie uwzględniającym specyfikację robót budowlanych objętych przedmiotem zamówienia, opracowany zgodnie z zatwierdzoną przez Zamawiającego koncepcją - 5 egz.;
3) Projekt wykonawczy - 5 egz.;
4) Projekt techniczny - 3 egz.;
5) Dokumentacje geotechniczną – 3 egz.;
6) Projekty branżowe zabezpieczenia urządzeń lub ewentualnych przełożeń urządzeń obcych – po 3 egz.;
7) Przedmiar robót, kosztorys inwestorski, kosztorys ślepy – 3 egz.;
8) Informację dotycząca bezpieczeństwa i ochrony zdrowia ze względu na specyfikę projektowanego obiektu budowlanego (do planu bezpieczeństwa) – 2 egz.;
9) Szczegółowe specyfikacje techniczne – 3 egz.;
10) Ewentualnie raport oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko (jeśli będzie wymagany) – 5 egz.;
11) Aktualną mapę do celów projektowych terenu objętego zadaniem w skali 1:1000 lub 1:500 – 1 egz.;
12) Aktualne wypisy i wyrysy z mapy ewidencji gruntów w zakresie inwestycji – 1 egz.;
13) Dokumentację geologiczno-inżynierską – 3 egz.;
14) Dokumentację geodezyjną i kartograficzną – 3 egz.;
15) Projekt stałej organizacji ruchu – 3 egz.,
16) Wykonanie dokumentacji niewymienionych powyżej, a koniecznych do zrealizowania przedmiotu umowy, o którym mowa w § 1 – 3 egz., i wersji elektronicznej w formacie pdf i dwg (1 egz. całości dokumentacji). Projektant zobowiązuje się również dostarczyć wraz z dokumentacją oświadczenie, iż dokumentacja jest kompletna i nadaje się do realizacji celu, któremu ma służyć.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 4 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wybrany wykonawca odmówił podpisania umowy, a cena kolejnej oferty przewyższa możliwości finansowe zamawiającego.| 2024-11-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |