Budowa kolektora deszczowego w ul. Arnikowej (odcinek od ul. Wojska Polskiego do ul. Słowackiego)

Gmina Miasto Augustów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00588619
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00588619/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-11-12 10:15
Lokalizacja
Augustów, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ad13f713-4ad3-4930-af3f-e60f8a814548
Identyfikator
8461529116
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty inżynieryjne i budowlaneRoboty w zakresie różnych nawierzchni

Wykonawcy

1 przyznane

INŻYNIERIA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
970 470 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00588619 z dnia 2024-11-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa kolektora deszczowego w ul. Arnikowej (odcinek od ul. Wojska Polskiego do ul. Słowackiego)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Augustów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790670817

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Młyńska 35

1.5.2.) Miejscowość: Augustów

1.5.3.) Kod pocztowy: 16-300

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@urzad.augustow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.um.augustow.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/augustow/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa kolektora deszczowego w ul. Arnikowej (odcinek od ul. Wojska Polskiego do ul. Słowackiego)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ad13f713-4ad3-4930-af3f-e60f8a814548

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00588619

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00020167/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.13 Budowa kolektora deszczowego w ul. Arnikowej (odcinek od ul. Wojska Polskiego do ul. Słowackiego)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00520003

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.23.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie inwestycyjne: „Budowa kolektora deszczowego w ul. Arnikowej (odcinek od ul. Wojska Polskiego do ul. Słowackiego)”.

Zakres robót budowlanych obejmuje:
 budowa kolektora deszczowego ∅315, ∅600, ∅800 od studni D8 do studni D25 wraz z włączeniem w istniejącą studnie (Di) w ul. Wojska Polskiego,
 prace w obrębie drogi krajowej należy wykonać zgodnie z decyzja lokalizacyjna GDDKiA;
 budowa studni od D8 do D25,
 usunięcie drzew, przesadzenie, wykonanie nowego nasadzenia zgodnie z projektem zieleni,
 w miejscach wymagających ingerencji w istniejący chodnik ul. Arnikowej Wykonawca zobowiązany jest do złożenia płytek chodnikowych na paletach i przewiezienie we wskazane miejsce (do 1 km) bez konieczności odtwarzania nawierzchni chodnika,
 odtworzeniu wymagają skrzyżowania ul. Arnikowej i Słowackiego, ul. Arnikowej z ul. Wojska Polskiego oraz zjazdy;
 nawierzchnię jezdni z betonu asfaltowego odtworzyć poprzez wykonanie warstwy AC16 o gr. 7 cm oraz AC11 gr. 5 cm;
 wykonanie osłon na infrastrukturę wchodzącą w kolizje zgodnie z warunkami gestorów i dokumentacją projektową;
 dokonanie przebudowy kolidujących odcinków wodociągu;
 do czasu realizacji pozostałego odcinka kolektora deszczowego, Wykonawca zobowiązany jest do uszczelnienia kolektora przy studni w ul. Wojska Polskiego tak by kolektor nie przyjmował wody z czynnej studni.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 970470,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1957994,98 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 970470,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INŻYNIERIA POLSKA Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7010785064

7.3.3) Ulica: ul. Domaniewska 47/10

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-672

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 970470,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

2024-11-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane