"Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie gminy Bolków" Polski Ład nr Edycja 9RP/2023/1614/PolskiLad
Gmina Bolków
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00588725
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00588725/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-11-12 10:47
- Lokalizacja
- Bolków, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4b0d0281-b8de-415e-ab55-5ef7c974a58d
- Identyfikator
- 6951399915
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00588725 z dnia 2024-11-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
"Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie gminy Bolków" Polski Ład nr Edycja 9RP/2023/1614/PolskiLad
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bolków
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390767883
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek
1.5.2.) Miejscowość: Bolków
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-420
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@bolkow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bolkow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.platformazakupowa.pl/pn/bolkow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie gminy Bolków" Polski Ład nr Edycja 9RP/2023/1614/PolskiLad2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4b0d0281-b8de-415e-ab55-5ef7c974a58d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00588725
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00053258/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie gminy Bolków - Polski Ład Edyacja 9RP/2023/1614PolskiLad
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie miejscowości Mysłów, na terenie gminy Bolków, w celu podwyższenia efektywności energetycznej przy zachowaniu zgodności z dotyczącą oświetlenia ulicznego Polską Normą PN-EN 13201. Ponadto celem jest uzyskanie poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego, zwiększenie bezpieczeństwa mieszkańców oraz wykreowanie nowego wizerunku gminy poprzez ujednolicenie systemu oświetlenia drogowego. Projektowane oświetlenie oparte jest o oprawy wykorzystujące technologię LED gwarantujące na obecny czas wysoką energooszczędność z jednoczesną poprawą jakości oświetlenia oraz zmniejszeniem kosztów konserwacji i eksploatacji.
Modernizacja opierać się będzie przy wykorzystaniu istniejącej infrastruktury sieci energetycznej i oświetleniowej.
Modernizacja obejmuje wymianę 100 sztuk opraw oświetleniowych, które pozostają najbardziej energochłonne. Wszystkie oprawy stanowią własność Gminy Bolków.
Modernizacja oświetlenia znacznie poprawi efektywność energetyczną. Oprawy obecnie będące w Mysłowie, ich stan techniczny powoduje niedostateczne doświetlenie dróg publicznych, a efektywność energetyczna jest na niskim poziomie. Dzięki przeprowadzonej modernizacji system oświetlenia zostanie ujednolicony, co znacząco poprawi eksploatację i konserwację systemu, obniżając tym samym koszty eksploatacji. Rekomendowany wariant inwestycji znacząco poprawi jakość oświetlenia na terenie miejscowości Mysłów oraz dostosuje oświetlenie ulic do zaleceń normy PN EN 13 201.
System oparty jest głównie na oprawach sodowych produkcji Philips, oraz opraw sodowych typu SRP. Wiele opraw posiada już pożółkły klosz, co wpływa na znaczne obniżenie parametrów oświetlenia. Duża część opraw jest wyeksploatowana. Posiadają one utlenione odbłyśniki. Stwierdza się znaczne techniczne zużycie tych opraw, wymagają one wymiany na nowe.
4.5.3.) Główny kod CPV: 31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
71355200-3 - Wykonywanie badań
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 83618,12 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 165460,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 83618,12 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PBS Polska Sp. z o.o. Sp.k.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8971873574
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 83618,12 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
| 2024-11-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |